perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kapı Kart Okuyucu Fiyatları: Ekonomik ve Güvenilir Çözümler!

Kapı kart okuyucu sistemler, kartlar ile geçişleri kontrol altına alabilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniş olup günümüzde de birçok değişik alanda tercih edilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar vb. de buna örnek verilebilecek olan alanlardır. Bu alanlarda genellikle geçişleri kontrol altına almak için tercih edilmekte olup bunun yanı sıra, takip programları ile birlikte de kullanılabilmektedir. Üye takip programı, öğrenci takip programı, personel takip programı, yemekhane takip programı ve minibüs takip programı ile birlikte de kullanılabilmektedir. Böylece takip işlemleri de çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Kapı kart okuyucu fiyatları ise kullanılacak olan cihazın modeline göre değişir. Bu cihazların modelleri de çeşitlerine göre sınıflandırılmaktadır. Standalone kapı kart okuyucu, offline kart okuyucu, online kart okuyucu ve panelli kart okuyucu olarak dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kapı kart okuyucu, çalışmasını bilgisayarlardan bağımsız olarak sergilemekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Daha sonra da akabinde geçiş yapılmasına izin verilecek olan kişilerin kartları tanımlanabilecektir. Bu kart okuyucularda tetik süreleri istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Tetik için üstelik kuru kontak da verebilmektedirler. Ayrıca elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilit ile de tetiklenebilirler. Sabotaj yapılması gibi durumlarda da bu cihazların kendini kapatma gibi bir özellikleri olduğu için asla sorun yaşanmayacaktır. Ofislerde, depo gibi alanlarda güvenle kullanılabilmektedir.

Offline kapı kart okuyucu ise çalışmaları esnasında bilgisayarın açık olmasına gerek olmadan çalışmasını devam ettiren bir cihazdır. Bu cihazlar, aynı zamanda zaten bir panel görevi gördüklerinden dolayı da çalışmaları esnasında ek olarak bir panele ihtiyaç duymazlar. IP tabanlı olarak çalışan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanarak sisteme dahil edilmektedirler. Kartı okutan kişilerin isim, soy isim vs. bilgileri kart okutması yapılması sırasında cihazların ekranlarında görüntülenebilmektedir. Bu cihazlar ile kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilecektir. Kullanımları zaten oldukça basittir ve turnike, kapı, bariyer gibi cihazlara da tetik verebilmenizi sağlamaktadır. Oflline kapı kart okuyucu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiinz. 

Panelli kapı kart okuyucular ise çalışmaları esnasında bir panele ihtiyaç duyarlar. Bu cihazlar zaten aptal terminal olarak adlandırılmaktadırlar. Aptal terminallerin hafızalarında hiçbir bilgi saklanamaz. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart okuyucu tanıtılması yapılmaktadır. Panel, geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğine karar vermektedir. Bu karardan sonra sonuç sinyali, okuyucuya gitmektedir. Gelen sonucun bilgisine göre de kapıların açılıp açılmayacağı belli olmaktadır. Panelli kapı kart okuyucu fiyatları da oldukça uygundur. 

Online kapı kart okuyucu sistemlerde ise kullanım sırasında bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekir. Geçiş yetkileri, zaman tanımlamaları ve geçiş adetleri de program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 232 ve Rs 485 ile çalışmasını sürdüren bu okuyucular, konvektör yardımı ile bilgisayarın seri portuna bağlanmaktadır. Kartı okuyan okuyucu, bilgiyi hızlı bir şekilde bilgisayara kurulu olan geçiş kontrol programına iletmek ile yükümlüdür. Siz de bu sistemler hakkında daha geniş bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilir ve en ideal kart okuyucu ile kapılarınızın kontrolüne ele alabilirsiniz. Online kapı kart okuyucu fiyatları ya da farklı bir modeldeki kapı kart okuyucu fiyatları haakında bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler