perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Akıllı Kapı Kilitleri: Evinizde Üst Düzey Güvenlik!

Akıllı kapı kilitleri, kapılarınızdan geçişlerin kontrollü bir hal alması için kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin kullanım alanları çok geniştir. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar gibi pek çok alanda güvenle kullanılabilirler. Akıllı kapı kilitlerini kullanabilmek için bu kilitlerin kapılara monte edilmesi gerekmektedir. Kapılara konulan kilitler sayesinde kapılardan kontrollü olarak geçiş yapılır. Bunun için akıllı kapı kilitleri ile birlikte personel devam kontrol sistemleri cihazları da kullanılabilmektedir. Bu cihazlardan en çok yüz tanıma ve parmak izi cihazları tercih edilir. Bunun sebebi bu cihazların oldukça güvenilir olmasıdır.

Akıllı kapı kilitlerinde kullanılmakta olan elektrikli, elektronik ve manyetik olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, pdks cihazların kullanımının artması ile birlikte günümüzde bu kilitlerin kullanımları da artış göstermeye başlamıştır. Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen bu kilitler; ahşap, Amerikan, pvc demir, çelik veya tahta tüm kapılarda kullanılabilmektedir. Akıllı kapı kilitleri elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan alanlardaki kapıların sabit olan kısımlarındaki kilit karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Bu akıllı kapı kilitlerinde enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı şeklinde iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu kilitlerin tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Selenoid akıllı kapı kilitleri de paslanmaz olan kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında tutuş gücüne sahip olan bu kilidimizin farklı modelleri yer almaktadır. Manyetik akıllı kapı kilitleri ise cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılmaktadır. Bu kilitlere elektrik verildiğinde cam kapıların sabit olan kısımlarına yapışırlar. Bu şekilde mıknatıslanma mantığı ile çalışırlar. Manyetik akıllı kapı kilitleri tutuş gücü 60 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik akıllı kapı kilitleri karşılıklarında kullanılabilen aparatlar; U aparatı, LZ aparatı, L aparatı ve Z aparatı olarak adlandırılmakta olup akıllı kapı kilitleri bu aparata yapıştığında kapıyı kırsanız bile açamazsınız.

AKILLI KAPI KİLİTLERİ FİYATLARI

Strike akıllı kapı kilitleri fiyatları, Perkotek Teknoloji olarak bu kilitlerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygundur. Üstelik bu kilitleri butonlar ile de tetikleyebilmek mümkündür. Butonlar ile kilitlerin tetiklenmesi sayesinde özellikle ofisinizde yerinizden kalkmadan kapılarınızı kolaylıkla açabileceksiniz. Bu sayede sürekli olarak kapıyı açmak için uğraşmayacaksınız. Akıllı kapı kilitleri fiyat teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler