perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART YAZICISI: Hızlı ve Güvenli Kart Baskı Çözümü!

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, günümüzde birçok farklı alanda takip ve geçiş kontrolü için kullanılmaktadır. Özellikle personel takip programı ile sıkça tercih edilen kart okuyucular aynı zamanda üye takip programı, öğrenci takip programı, yemekhane takip yazılımı, geçiş kontrol programı ve tuvalet takip yazılımı ile birlikte de kullanılmaktadır. Kartlı geçiş terminallerini yazılımlar ile birlikte kullanmak, her zaman geçişlerin daha kontrollü olmasını sağlayacaktır. Kart tanıma teknolojisi ile çalışan kartlı cihazlarda iki farklı kart bulunmaktadır. Mifare kart ve proximity kart. Bu kartlardan hangisinin cihaz ile birlikte kullanılacağı tamamen cihazın özelliklerine kalmış olmakla birlikte, tabi ki kart modeline göre de cihaz seçimi yapılabilmektedir. Sonuç olarak her iki kart türü de aynı işlevi görmektedir. Kart yazıcısı ile bu iki farklı kart türü üzerine de baskı yapılabilmektedir. 

Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan kartları özellikle personel takibi yapmak için tercih ediyorsanız, personel tanıtım kartı şeklinde de kullanabilirsiniz. Personel tanıtım kartı olarak kullanacağınız kartların üzerine personel isim, soy isim, firma adı, firma logosu, bölüm bilgisi vs. bilgiler basılabilmektedir. Bu baskılar dışarıdan yaptırılabileceği gibi aynı zamanda kart yazıcı ile de yapılabilmektedir. Kart yazıcı sayesinde dışarıda yapılan kart basım maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. Peki, kart yazıcısı maliyeti ne olacak dediğinizi duyar gibiyim. Kart yazıcı fiyatları oldukça uygun olup, kart basımına dışarıya ödeme yapacağınız maliyeti bir sene içerisinde amorti edebileceksiniz. Üstelik kart yazıcılarda kartın tek yüzüne ya da çift yüzüne baskı yapabilmekte mümkündür. Tek yüzüne baskı yapabilmek veya çift yüzüne baskı yapabilmek için kullanılan iki farklı modelde kart yazıcısı bulunmaktadır. Bu kart yazıcılar ile kartların üzerine renkli veya siyah-beyaz baskılar yapılabilmektedir. Kart yazıcısı, 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahiptir. Yani kartların üzerine yapılan baskılar oldukça kalitelidir. Fotoğraf baskısı yapmak isterseniz de yani harika sonuçlar elde edilebilecektir. Özellikle renkli fotoğraf baskıları, hd kalitede olacaktır. Günümüzde kartlı geçiş sistemleri ile birlikte kullanılan kartların sürekli olarak kaybolması, çizilmesi ya da yeni gelen personeller göz önüne alındığında bu yazıcılara olan ilgi de her geçen gün artmaktadır.

Kart yazıcısının Perkotek Teknoloji tarafından satışa sunulan iki farklı markada modeli bulunmaktadır. CIAAT ve SUNLIGHT kart yazıcılar… Bu yazıcıların kullanımları ve kurulumları oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı basitçe kullanabilecektir. Kart yazıcısı tıpkı normal bir yazıcı gibi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Normal bir yazıcıyı nasıl kullanıyorsanız, aynı işlemleri yaparak kartların üzerine baskı yapabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcısı ile kartların sadece ön yüzüne baskı yapılmaktadır. Çift yüze baskı yapan kart yazıcılar ile ise sadece ön yüze değil, aynı zamanda kartın arka yüzeyine de baskı yapabilirsiniz. Kart yazıcılar da tıpkı normal yazıcılar gibi kartuş ile baskı yapar. Tabi ki kart yazıcısında kullanılan kartuşa ribon denilmektedir. Ribonlar renkli veya siyah – beyaz baskı yapılabilmesi için kullanılabilmektedir. Ribon maliyeti ve kart yazıcı maliyeti göze oldukça masraflı gelse de dışarda kartların üzerine baskı yaptırmak bu maliyetin hemen hemen iki katıdır. Neden fazla para vererek, yüksek maliyet ödeyerek işletmenizin bütçesini sarsasınız ki? Kart yazıcılar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. Saatte 100 renkli kart baskısı ve saatte 1000 siyah-beyaz baskı yapabilen kart yazıcılar ile siz de hızlı şekilde personel kartlarını şekillendirebileceksiniz. Üstelik kartların üzerine yapacağınız baskılar hazır olabileceği gibi isterseniz kendi tasarımlarınızın baskısını da yapabilirsiniz. Hemen arayın ve uzman satış danışmanlarımızdan en uygun fiyat teklifini alarak siz de kart yazıcısı kullanmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler