perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI KİLİDİ FİYAT

Kartlı kapı kilidi fiyat, kullanılacak olan farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Firmamız tarafından Strike kapı kilidi satışı yapılmaktadır. Strike kartlı kapı kilidi fiyat, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik gösterse de firmamızda oldukça uygundur. Yani Strike kartlı kapı kilidi fiyat uygunluğu ile kartlı geçiş sistemlerini satın almak için doğru yerdesiniz. Peki, Strike kartlı kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ne işe yarıyor ve nerelerde kullanılıyor? Strike kartlı kapı kilidi cihazları, belirli bir alana belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları basit olup dört farklı modele sahiptirler. Bunlar; online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi modellerin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da kullanılacak olan farklı alanlara göre de değişiklik göstermektedir.

Strike kartlı kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile öğrenci takibi, yemekhane takibi, üye takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve personel takibi de yapılabilmektedir. Bu cihazlar ile öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, üye takibi yapmak için ise üye takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir.

Strike kartlı kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara bu cihazlar ile tetik vermek için, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmeleri gerekmektedir. Kapılarda da kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri sayesinde de her türlü kapıya kolayca tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların, turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Tanımlı olan kartların okutulması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak, geçiş izni verecektir.

Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları oldukça basittir. Bu cihazlara kart tanımlayabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Tetik olarak da kuru kontak veren bu cihazlar ile elektrikli kilitlere, manyetik kilitlere ve elektrikli kilit karşılığına da tetik verilebilmektedir. Sabotaj yapılması durumunda alarm vererek kendini kapatma özelliğine sahip olan bu cihazlarımız ile şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir.

Online Strike kartlı kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip cihazlarımız ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Offline kartlı cihazlarımız ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar, kendileri de bir panel görevi gördüğü için panele de ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazların hafızasında hiçbir bilgi bulunmaz. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler