perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı Kapı Kilidi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenilir Çözümler!

Kartlı kapı kilidi, belirlenmiş olan bir alana verilecek olan belirli yetkilerin tanımlanmış olan aralıklar ile giriş ve çıkış yapmalarını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlere daha önce tanımlanmış olan kartların okutulması sonucunda, kapı kilidine de tetik verebilmesi mümkün olacaktır. Turnikelere de bu cihazlar ile tetik verebilmek mümkün olacaktır. Ayrıca istenirse otopark bariyerlerinin de kumanda edilebilmesi mümkün olacaktır. Bu sistemlerde kartların yaklaşık olarak 5 ile 10 santimetre mesafeden cihaza yaklaştırılması gerekmektedir. Mifare ya da proximity kartlardan hangisinin okunacağı da cihazın modeline göre belirlenebilmektedir. İç ve dış ortamlarda da kullanılabilecek olan modeller bulunmaktadır. Bu sistemler genellikle 2 sene boyunca garantili olmakla birlikte 10 sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir.

Kartlı kapı kilidi sistemlerinde kullanılacak olan 4 farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki standalone kartlı kapı kilidi sistemleridir. Standalone kilit sistemleri, çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymazlar. Sadece kart tanımlamaları sırasında master kart kullanılmasına ihtiyaç duymaktadırlar. Master kart okutmadan kart tanımlaması yapabilmek mümkün değildir. Tetik olarak da bu cihazlar, kuru kontak vermektedir. Üstelik elektronik kilit, elektrikli kilit ve manyetik kilit ile de tetiklenebileceklerdir. Sabotaj yapılması durumlarında da alarm vererek kendi kendini kapatma özelliğine sahiptirler. Ayrıca bu cihazları apartmanların girişlerin de göstergeç olarak da kullanabilmek mümkün olacaktır.  Standalone kartlı kapı kilidi fiyatları, tahmin ettiğinizden çok daha uygun! 

Panelli kartlı kapı kilidi sistemlerinde ise cihazların kullanılabilmesi için panele ihtiyaç duyulmaktadır. Panel olmadan bu cihazların çalışabilmesi mümkün değildir. Aptal terminal olarak adlandırılan bu cihazlar, geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğinin bilgisini panellerden almaktadır. Alınan sonuç sinyalleri ile en son okuyucuya iletildiğinde geçişin yapılıp yapılamayacağına karar verilmektedir. Bu bilgilere bakılarak da kapıların açılıp açılamayacağı belirlenmektedir. Panelli kartlı kapı kilidi fiyatları da Strike cihazları Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygun olacaktır. Üstelik panelli cihazlar ile aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilecektir. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart tanımlaması yapılabilir. 

Kartlı kapı kilidi sistemlerinde kullanılan kartlı cihazlar ile birlikte, kilitlerin de bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu kilitler; manyetik, elektrikli ya da elektrınik kilit olabilmektedir. Ahşap, cam, demir, çelik, tahta ya da pvc tüm kapılara uygun olan bir modeli bulunmaktadır.  Aşağıda en çok tercih edilen kilit modellerimizden birkaçı listelenmiştir. 

Offline kartlı kapı kilidi sistemlerinde cihazların çalışabilmesi için bilgisayarların açık olması gerekmektedir. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymayan bu cihazlar, Ip tabanlı olarak çalışmalarına devam etmektedirler. Üstelik bu cihazlar ile kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Kullanımları da bu cihazların, oldukça basit olacaktır. Genellikle geçiş kontrol programı ile birlikte kullanılırsalar da aynı zamanda personel takip programı ile de oldukça sık kullanılmaktadır. Kartlı kapı kilidi kullanarak siz de geçişleri kontrol altına alabileceğiniz gibi personel takibi de yapabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman harcamadan siz de bizimle iletişime geçiniz. En uygun kartlı kapı kilidi fiyatları için doğru adrestesiniz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler