perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA DEDEKTÖR

Secuda üst arama dedektör, bireylerin üzerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılır. Bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici ve delici metalleri anında tespit edebilmenizi sağlayan Secuda üst arama dedektör, günümüzde özellikle hava alanlarında ve alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır. Çünkü bu alanların %100 güvenli olması gerekir. Bu alanlar dışında kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda, askeri alanlarda, okullarda, otellerde de Secuda üst arama dedektör sıkça tercih ediliyor. Secuda üst arama dedektörlerinin ayrımı, tarama bölgesine göre yapılmaktadır. Tarama bölgesi Secuda üst arama dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı da bir o kadar yüksektir.

Secuda üst arama dedektör, suya karşı dayanıklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı ister iç ister dış ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Suya karşı dayanıklılık gösterdiği için yağmur, kar gibi durumlardan etkilenmeden çalışmalarına devam edebilmektedirler. Bu sayede zaten çok daha geniş alanlarda da güvenle kullanılabilecektir. Secuda üst arama dedektörün hassasiyet ayarı da sizin istediğiniz şekilde yapılabilir. Bu sayede madeni para, kemer tokası gibi metallere alarm vermesinin önüne geçebilirsiniz. Secuda üst arama dedektör ile metal tespit edildiğinde, sesli ve ışıklı olarak uyarı da verecektir. Böylece metaller anında kolayca tespit edilebilecektir. Secuda üst arama dedektör ile birlikte el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri de bit arada kullanılırsa, güvenlik %100 seviyesine çıkacaktır.

Secuda üst arama dedektör ile birlikte kullanılacak olan el tipi metal üst arama dedektörleri, yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahiptir. Geniş bir tarama alanına sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Rahat ve portatif kılıfa sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, metalleri tespit ettiğinde de titreşimli olarak uyarı verecektir. Ergonomik ve sağlam bir tasarıma sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri ile metalleri hızlıca tespit edebilirsiniz.

Secuda üst arama dedektör ile birlikte kullanılan x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile de bavul, çanta, poşet gibi eşyaların içerisinde yer alan metalleri tespit edebilirsiniz. X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. X ray bagaj arama cihazları ile taranacak olan eşyaların içerisindeki metaller, atom ağırlıklarına göre xray cihazlarına renkli olarak yansıtılabilmektedir. Renkli olarak yansıtılan nesnelerde xray cihazlarının organik ve inorganik madde ayrımı yaptığı anlaşılmaktadır. Bazı modellerinde tespit edilen metaller ekrana siyah – beyaz olarak yansıtılır.

Secuda üst arama dedektör ile siz de el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama cihazlarını bir arada kullanarak kolayca metal tespiti yapabilirsiniz. Secuda üst arama dedektör fiyatları teklifi için hemen şimdi bizi aramanız yeterli. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler