perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI PERSONEL TAKİP

Personel takibinde en yaygın olarak kullanılan sistemlerin başında kart okuyucu cihazlar gelir. Kartlı personel takip cihazlarının kullanım alanlarına göre bir çok modeli mevcuttur. Bu modeller personel kapasitesi, kayıt kapasitesi, bariyer turnike elektronik kilit gibi ürünleri tetikleme özelliklerine göre değişmektedir. Kartlı persoenl takip cihazları aynı zamanda mola saatlerinde zil çaldırabilme özelliğine de sahiplerdir. Türkçe dil desteği ile birlikte Türkçe sesli uyarıda da bulunmaktadırlar. Minimum personel kapasiteleri 3000 olmakla birlikte 100.000 log kapasitesine sahiplerdir. Kart okuyucu cihazların birçoğunda tuş takımı da bulunmaktadır, isterseniz kişilerin şifreyle de geçiş yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Kartlı personel takip cihazları; ethernet , seri port ya da usb ile bağlanma özelliklerine sahiptir. Bir sistem üzerinde ihtiyaca göre birden fazla cihaz kullanılabilir ve yazılım tarafından bütün cihazlara bağlantı sağlanabilir. Kartlı sistemler, proximity, mifare, barkod ve HID kart okuma özelliklerine göre bölümlere ayrılır. Barkod okuyucu kartlı geçiş sistemi hariç diğer okuyucu cihazlarda herhangi bir temas gerektirmeden kartınızı cihaza yaklaştırarak giriş çıkış yapabilirsiniz. Kartlı personel takip cihazları, tetikleme özellikleri sayesinde, isterseniz turnike üzerinde kullanarak yemekhane otomasyonuyla birlikte ya da kapılara geçiş sınırlandırması yapmak için access yazılımı ile birlikte kullanabilirsiniz.

KARTLI PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Kartlı personel takip cihazları ve otomasyon yazılımları içinde en çok kullanılan yazılım personel devam kontrol programıdır. Bu program ile personellerin giriş çıkışlarını takip ederken aynı zamanda maaşlarını da çıkartabilirsiniz. Personel devam kontrol programı, aynı zaman da bir puantaj programıdır. Bu program üzerinden avanslar, kesintiler, ek ödemeler, fazla mesailer, geç kalma erken çıkma ve devamsızlık gibi durumlardaki kesintileri takip edebilirsiniz.  Personel devam kontrol programı ek kullanıcıları da destekler, böylelikle birden fazla bilgisayara kurulum yapılarak çoklu kullanıcı desteği sunar. Bu kullanıcılar yetkili kişi tarafından istenildiği şekilde kısıtlanabilir.

KARTLI PERSONEL TAKİP CİHAZLARI KARTLARI VE AKSESUARLARI

Personel kartları, boş baskısız kart yada firma logolu, fotoğraflı ve üzerinde kullanıcı bilgileri olacak şekilde tedarik edilebilir. Kartların kırılmaması ve korunabilmesi için askı ipi, kartlık gibi koruyucu aparatlar ile de desteklenebilir. Kartlı personel takip programı ile baskılı personel kartlarını bir arada kullanarak çok daha basit bir kullanım elde edeceksiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler