perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI TURNİKE SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı turnike sistemleri, geçiş güvenliği için kullanılmakta olan sistemlerdir. Kartlı turnike sistemleri fiyatları, kullanılacak olan turnikenin ve kartlı cihazların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sistemlerin kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Kartlı turnike sistemlerinde kullanılan kartlı cihazlardan bahsedelim. Bu cihazlar, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Cihazlara okutulacak olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişir. Kartlı geçiş kontrol cihazlarının kullanıcı kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Bu da geçiş yapılacak olan alandaki kişi sayınıza uygun bir model bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kartlı cihazların pek çok modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Bu sayede de cihazdaki kayıt kapasitesi de artış gösterecektir. Kartlı turnike cihazları, pek çok amaç için kullanılabilmektedir. En önemli özelliği personelleri takip etmek için tercih edilebilir olmasıdır. Personel takibi yanı sıra üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi vb. de yapılabilmektedir. Bunlar için kullanılmakta olan farklı cihazlar yer almaktadır. Kartlı cihazlarda sesli ve Türkçe olarak geri bildirim özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanım çok daha kolay bir hal alacaktır. Kartlı cihazlar aynı zamanda zil çaldırma özelliğine de sahiptirler. Zil çaldırma ile cihazlarda paydos ve mola saatlerinde zil ayarlanarak toplu hareket edilmesi sağlanabilmektedir. Kartlı turnike sistemleri fiyatları da bu tip kartlı cihazların ek özelliklerine göre değişecektir.

Kartlı turnike sistemlerinde kullanılmakta olan kartlı cihazlar gibi turnikeler de farklılık göstermektedir. Bu turnikelerin bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Bel turnike sistemleri, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almışlardır. Bel turnike sistemleri, genellik metro ve metrobüs istasyonlarından bildiğimiz turnikelerdir. Kolları itme ile çalışarak geçiş izni almanızı sağlar. Kartlı turnike sistemleri fiyatları, bel turnikesinin fiyatına oranla değişecektir. Hızlı geçiş turnike sistemleri ise yoğun ve hızlı geçişlerin sağlanacağı alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanımları oldukça kolay olup elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan modelleri bulunur. Bu modeller iç ve dış tüm ortamlarda kullanım olanağı sunmaktadır. Boy turnike sistemleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler genelde stadyum ve konser alanı gibi yerlerde kullanılmaktadır. Boy turnikeleri sayesinde geçişler her zaman kontrol altında olacaktır. Engelli geçiş turnike sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapması ve ayrıca serbest geçiş için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, iç ya da dış tüm ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kartlı turnike sistemleri fiyatları, turnikenin iç mi yoksa dış alanda kullanılmasına göre de farklılık gösterebilmektedir.

Kartlı turnike sistemleri fiyatlarının çok merak edilmesinin yanı sıra bu sistemlerin bir bütün haline nasıl kullanılacağı da çok merak edilmektedir. Bu sistemleri kullanmak için öncelikle turnike ve kartlı cihazın seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kartlı cihazın turnike üzerine montajı yapılır. Bu işlemden sonra geçiş yapmasına izin verilecek her kişi için kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu şekilde geçişler yapılacaktır.

Kartlı turnike sistemleri fiyatları teklifi için info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilir ya da yerinde incelemek için Perkotek Plaza’yı ziyaret edebilirsiniz. Arayın ve siz de kampanyalı fiyatlardan anında yararlanmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler