perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KİMLİK KARTI BASKI MAKİNASI

Kimlik kartı baskı makinası, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapmak için kullanılmaktadır. Özellikle personel takip etmek için kullanılan kartlı cihazlarda kullanılan kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak kullanmak için üzerine baskılar yapmak gerekmektedir. Bir kartı hem personel tanıtım kartı hem de geçiş kartı olarak kullanmak, personeller hakkında müşterilere kısa bilgiler vermek, işletmenizin kurumsallığı için de önemlidir. Kimlik kartı baskı makinasının kullanılmakta olan iki farklı modeli yer almaktadır. Çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası ve tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası.

Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman vb. bilgiler yer alabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası ile siyah – beyaz ya da renkli baskı yapabilme seçeneği bulunmaktadır. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz tüm renk tonlarını tutturabilmek mümkündür. Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinasının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Kullanımı ve kurulumu bir o kadar basittir. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası ile kartların her iki tarafına da baskı yapabilmek mümkündür. Yapılacak olan bu baskıların tek yüzünde kişilerin isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerinin baskısı bulunurken, arka yüzünde firma adı ve firma logosu bulunmaktadır. Çift yüze kimlik kartı baskı makinası ile yapılacak olan baskılarda siyah – beyaz ya da renkli baskı yapılabilmektedir. Saatte 1400 adet renkli baskı ve saatte 180 adet siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı baskı makinası, tüm işletim sistemleri ile birlikte uyumlu olarak kullanılabildiği için tüm bilgisayarlara kurulabilir. Normal bir yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Kurulumu ve kullanımı bir o kadar basittir. Günümüzde de her geçen gün çok daha geniş alanlar içerisinde kullanılmaktadır.

Kimlik kartı baskı makinası, ribonlar ile kullanılmaktadır. Kaybolan, çalınan, kırılan ve yeni baskısı yapılması gereken kartlar düşünüldüğünde, kartların üzerine yapılacak olan baskılar yüksek maliyetli olacaktır. Bu yüksek maliyetin ortadan kalkması için kimlik kartı baskı makinasını güvenle tercih edebilirsiniz. Kimlik kartı baskı makinası, bir yıl gibi çok kısa bir süre zarfında kendini amorti ettirecektir.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bugüne dek kimlik kartı baskı makinası satışı yapmaktayız. Bu sebepten dolayı kimlik kartı baskı makinası fiyatları hem çok uygun hem bu makinalar firmamızda oldukça kalitelidir. Kimlik kartı baskı makinası fiyatları teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler