perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLEJ PARMAK İZİ SİSTEMİ

Kolej parmak izi sistemi, kolejlerde eğitim gören öğrencilerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için öğrenci takip yazılımı, parmak izi yazılımı ve turnikelerin birlikte kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan öğrenci takip yazılımı, öğrencilerin hakkında giriş ve çıkışları gibi bilgilerin takip edilmesini sağlamaktadır. Hangi öğrencinin hangi saat aralığında koleje girdiğini bilmek, hangi dersleri kaçırdığını bilmeniz anlamına da gelmektedir. Bu sayede öğrencilerin kontrollü bir şekilde takip edilmesi mümkün olacak ve olası tüm sıkıntılı durumlarda öğrencilerin velilerine en net ve kaliteli bilgilerin verilebilmesi mümkün olacaktır. Bu yazılım tarafından oluşturulan bütün raporlar, sistemi kullanan müdür, müdür yardımcısı, öğretmen vb. tarafından görüntülenecektir.

Kolej parmak izi sisteminde kullanılmakta olan parmak izi okuma cihazları, parmak izi tarama teknoloji kullanılarak geçiş yapma olanağı sunmaktadır. Kolej parmak izi sistemi cihazlarının pek çok modeli, kartlı ve şifreli geçiş olanağı da sunmaktadır. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılır hem de geçişler çok daha kaliteli bir hal alır. Bu cihazların pek çok modelinde zil çaldırma özelliği de bulunur. Zaten Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahiptirler. Bu sayede bu cihazlar ile geçiş yapabilmek çok daha kolay olacaktır. Üstelik hiçbir öğrencinin hatta hiçbir insanın parmak izinin bir başkasının parmak izi ile aynı olmaması sayesinde öğrencilerin geçiş sırasında bir başka arkadaşı yerine parmak izini okutarak giriş yapması mümkün olmayacaktır. Normalde geçiş yapılmakta olan parmaklarda oluşacak kesik, çizik ya da deformasyon riskine karşı da bir öğrencinin bir cihaza on adet parmağı da tanıtılabilmektedir. Bu sayede normalde geçiş yapılmakta olan parmaklarda kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapmak mümkün olacaktır.

Kolej parmak izi sistemi cihazları, sadece turnikelere değil, bariyerlere ve kapılara da tetik verebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin farklı modelleri bulunması sayesinde her türlü kapıya tetik verilebilmesi mümkün olacaktır. Böylece kolejin sadece giriş alanlarında değil, kolej içerisinde de odalara girişlerde kontrol sağlanabilecektir.

Kolej parmak izi sistemi ile birlikte genellikle bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan bu turnikelerin dış ortamlarda tercih edilen modelleri paslanmaz çelik olup iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı olabilmektedir. Bu sayede her türlü giriş alanında geçiş kolaylığı elde edilebilmektedir. Parmak izi okuma cihazlarının turnikelere tetik verebilmesi için cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi yeterli olmaktadır. Turnikelerin oldukça kaliteli ve sağlam olması sayesinde kullanım sırasında asla büyük sıkıntılarla karşılaşmayacaksınız. Zaten oldukça yüksek kalite belgelerine sahiptirler. Herhangi bir arıza olması durumunda uzman sistem destek ekibimiz yerinde ya da uzaktan bağlantı ile size destek verebilmektedir.

Kolej parmak izi sistemi fiyatlarından bahsedelim. Kolej parmak izi sistemi fiyatları için net olarak konuşamayız. Çünkü kullanılacak olan turnike modeli, parmak izi cihazı kapasitesi, parmak izi sensörü vb. özelliklere bakılarak bu sistemlerin fiyatları değişebilir. Kolej parmak izi sistemi fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey sadece hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler