perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER FİYATI

Kollu bariyer sistemleri, otopark takibi yapmak ve otoparkların daha kontrollü alanlar olması için günümüzde sıkça kullanılan sistemlerdir. Kollu bariyer fiyatı uygunluğu ile bu sistemlerin en büyük avantajı, misafir girişleri de takip edebilmeye imkân tanımasıdır. Şöyle ki kollu bariyer sistemleri, beraberinde kullanılan otopark takip yazılımı ile otoparka giriş ve çıkış yapan tüm araçları kontrol altına alır. Misafir aracın veya geçişine izin verilmiş olan araçların kaç saat otoparkta kaldığını, hangi günlerde giriş yaptığını, günde kaç defa giriş yaptığını görebilirsiniz. Otopark takip yazılımı sizlere bu avantajı sağlamaktadır. Kollu bariyer yazılımı olarak da adlandırabileceğimiz bu yazılım, firmamız bünyesinde geliştirilmiş olup ilave yazılımlar ve modüller ile de artan ihtiyaçlara yanıt verebilir niteliktedir. Araç takibi yapmak istediğiniz her alanda bu yazılımı güvenle kullanabilirsiniz. Online olarak çalışan kollu bariyer yazılımının giriş ekranında şifresi vardır. Şifreyi bilmeyen kimse programın içerisine girerek değişiklik yapamaz. Anlık olarak tüm giriş ve çıkış bilgilerini takip edebilmenizin yanı sıra anlaşılır ve kolay olan ara yüzü, ana ekranında park durumunu da göstermektedir. Yani bir araç park için geldiğinde içeride yer olup olmadığını görebilirsiniz. Doluluk oranını görmeniz, aktif ve daha hızlı çözümler üretebilmenizin kapılarını da aralayacaktır. Kayıtlı olmayan araçlar (misafir araçlar) için kollu bariyeri tetiklemek adına programın ana ekranında “Manuel Tetikleme” özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde üzerinde tanımlı etiket olmayan araçların da geçiş yapması çok basit olacaktır.

Kollu bariyer sistemlerinde kullanılan diğer yardımcılarda antenler, panel ve etiketlerdir. Kollu bariyer anteni, otoparkın giriş ve çıkışlarına koyduğunuz antenleri takip etmek için kullanılmaktadır. Otoparka giriş yapmak isteyen araçlara panel, “Global Anti Passback” yaparak içeriden çıkış yapmamış olan araçlara giriş yetkisi vermez. Her araç için ayrı giriş ve çıkış yetkisi verilebileceği gibi bu araçları bir grup altında toplayarak bu gruba da yetki verilebilmesi mümkündür. Panel, bilgisayara bağlı olmaksızın çevrim dışı olarak da çalışmasını devam ettirebilir. Gelelim antenlere… UHF anten olarak adlandırdığımız bu antenlerin, araçların giriş ve çıkış yaptığı alanlara konumlandırılması gerekir. Araçların üzerinde yer alan etiketlerin bilgilerini okuyarak, etiketler tanımlı ise yazılım, panel aracılığıyla bu bilgiyi alarak kollu bariyer kolunun açılmasını sağlamaktadır.

Kollu bariyerlerde firmamızca satışa sunulmuş olan iki farklı model yer alır. Bunlardan ilki MN, diğeri ise DZ bariyerdir. DZ kollu bariyer fiyatı, MN kollu bariyer fiyatına göre daha uygundur. Her bütçe düşünülerek satış yapılmaktadır. Ancak bu iki bariyer modeli de işlev olarak aynı şeyi yapmaktadır.

Kollu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Giriş alanına uygun olan kol uzunluğu seçilmelidir. Bunun yanı sıra bu bariyerlerin gövdeleri de paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan gövdeler genellikle iç ortamlarda yer alan otoparkların girişlerinde kullanılırken, paslanmaz çelik olanlar dış ortamlardaki otoparklarda kullanılmaktadır. Kollu bariyerlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilir olmalarıdır. Ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Yani bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlamak mümkün olacaktır.

Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen kollu bariyerler, acil alarm durumlarında otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçebilirler. Böylece daha güvenilir çözümlere sahip olmuş olursunuz. Siteler, apartmanlar gibi yerlerde daha sık kullanılan kollu bariyer sistemlerini istediğiniz her otoparkta tercih edebilirsiniz. Kollu bariyer fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Avax kollu bariyer Türkiye dağıtıcısı olan Perkotek Teknoloji’den fiyat almadan bariyer almayın. Avax kollu bariyer fiyatı, oldukça uygundur! 

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları