perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
KUMANDALI PARK BARİYERİ

Kumandalı park bariyeri, otopark giriş ve çıkışlarının daha hızlı hale getirilmesi ve bunun yanı sıra aynı zamanda güvenilir bir geçiş imkânı sunması için tercih edilen sistemlerdir. Günümüzde giderek önemi artış gösteren kumandalı park bariyeri, özellikle sitelerde, apartmanlarda, iş yerleri otoparklarında giriş ve çıkışına onay verilecek olan kişilerin çok daha hızlı bir biçimde giriş yapması için kullanılmaktadır. Aynı zamanda da yabancı araçların giriş ve çıkışlarını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Otoparkların girişlerinde kullanılan kumandalı park bariyeri sistemlerinde; kumandalı park bariyeri anteni, kumandalı park bariyeri paneli, kumandalı park bariyeri etiketleri ve kumandalı park bariyeri programı kullanılmaktadır.

Kumandalı park bariyeri ile birlikte kullanılan antenler, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilirler. Bu antenler, 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilmektedirler. Antenlerin okuyabilmeleri için her araca bir adet kumandalı park bariyeri etiketi tanımlanması gerekir. Etiketlerin kâğıt ve plastik olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Kâğıt etiketler araçların camlarında, plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Etiketler tanımlandıktan sonra kumandalı park bariyeri paneline bilgileri tcp-ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Bu şekilde sistem tamamen hazır hale gelmektedir. Tanımlı olan etiketler ile geçiş yapmak isteyen araçları anten gördüğünde aracın durmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde aracın geçiş yapmasını sağlamaktadır. Kumandalı park bariyeri bu şekilde ogs (otomatik geçiş sistemi) ve hgs (hızlı geçiş sistemi) olarak kullanılabilecektir.

Kumandalı park bariyeri programından biraz bahsedelim. Kumandalı park bariyeri programı, bariyerden sonra en önemli elemandır bu sistemlerde. Çünkü tüm bilgilerin kayıt altında tutulmasını ve yetkilerin üzerinden iletilmesini sağlar. Kumandalı park bariyeri programımız, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup kullanımı da kurulumu da çok basittir. Misafir araçların giriş ve çıkış bilgileri de program üzerinde görüntülenebilmektedir. Manuel tetikleme özelliği ile ziyaretçilerin etiketleri olmasa bile geçiş yapmasına izin verilmektedir. Yani kayıtsız ziyaretçiler için anlık olarak geçiş yapabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra kumandalı park bariyeri programı, önceki günlerin bilgisine de ulaşmanıza imkân tanır. Bu sayede önceki gün hangi aracın giriş ve çıkış yaptığı belirlenebilmektedir.

Kumandalı park bariyerinin MN ve DZ bariyer olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin fiyatları birbirinden farklıdır. DZ kumandalı park bariyeri fiyatları, MN kumandalı park bariyeri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Tabi ki kullanım amaçları, kullanım tipleri ve kurulumları aynıdır. Ancak bu bariyerlerin kol uzunlukları birbirinden farklıdır. Bu da geçiş alanının tamamen kapatılabilmesi için bu şekilde tasarlanmıştır. Kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklardan otopark giriş alanınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Avax kumandalı park bariyeri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, bu bariyerlerin fiyatlarını oldukça uygun tutmuştur. Bu sayede her alanda bir çözüm sağlanmasını ve her otoparkta bir kumandalı parka bariyeri kullanılmasını hedeflemiştir. Siz de kumandalı park bariyeri hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler