perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

XRAY FİYATLARI

Xray fiyatları, günümüzde oldukça merak edilmekte olan bir konudur. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, çok yoğun bir kullanım alanına sahip olmalarından ötürü fiyat konusunda oldukça dikkat çekmektedir. Peki x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ne işe yarar? X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda kullanılmakta olan dedektörlerdir. Zaten etnik ve global terörün artması ile birlikte de daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri günümüzde kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, belediyeler gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Bu cihazlar ile paket, bavul vb. içerisinde yer alan tüm kesici, delici ve patlayıcı tehlikeli maddelerin tespit edilmesi çok kolaydır.

X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri çalışma mantığından bahsedelim. Uygun xray fiyatlarına sahip olan x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, x ışını kullanarak çalışır. X ışını, sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x – ışınları ile foto diyotların arasında herhangi bir nesne var ise ışınlar tüm bu nesneleri delerek karşıya ulaşabilirler. Bu esnada da delip geçtikleri nesnelerin atom ağırlıklarının tespit edebilirler.  Atom ağırlığının yanı sıra nesnelerin cisimleri ve şekilleri hakkında da bilgi toplarlar. Bunlar daha sonra foto diyotlarca emilerek suret biçiminde x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ekranlarına yansıtılmaktadır. Ekranlarda görüntülenen görseller, dedektörlerin modeline göre renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir.

Organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, çok daha kaliteli aramalar yapabilmenizi sağlar. Bu dedektörlerin ekranlara cisimleri renkli yansıtması demek, sizin hangi nesnenin çok daha tehlikeli olduğunu tespit edebilmenizi sağlar. Organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ekranlarında yer alan renklerin anlamlarından bahsedelim.

İnorganik maddeler, atom ağırlığı 18’den büyük olan maddelerdir. Dedektörlerin ekranlarında mavi renkli olarak gösterilirler. Kalay, demir, kurşun, gümüş, çelik, altın, titanyum, krom vb. tüm elementler bunlara örnek olarak verilebilmektedir. Atom numarası 10 ile 18 arasında olan elementler ise karışık grup elementi olarak adlandırılmaktadır. Bu elementler x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ekranlarında yeşil renkli olarak yansıtılırlar. Sodyum, magnezyum, alüminyum, kalay, silisyum, fosfor, kükürt ve klor bu elementlere örnek olarak verilebilir. Atom numarası 10’dan küçük olan elementler ise organik maddeleri oluşturmaktadırlar. Bu maddeler x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ekranlarında mavi renkli olarak gösterilirler. Azot, berilyum, bor, karbon, helyum, hidrojen, flor vb. bunlara örnek verilebilir.

X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri sayesinde siz de yüksek güvenlikli alanlara sahip olmak için daha neyi bekliyorsunuz? Üstelik x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörlerini bir arada kullanırsanız, çok daha yüksek güvenlikli alanlar elde edebilirsiniz. Xray fiyatları teklifi almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler