perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE OTEL KAPI KİLİTLERİ

Kale otel kapı kilitleri, otel odasına yapılacak olan giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilmeyi sağlamakta olan sistemlerdir. Tatil köyleri, rezidanslar, butik oteller ve beş yıldızlı otellerde güvenle kullanılabilen Kale otel kapı kilitleri, kartlı geçiş olanağı sunmaktadır. Temic yahut mifare kartları okuyarak geçiş yapma izni veren Kale otel kapı kilitleri, pil ile çalışır. Orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar geçiş yapılabilir. Bu çok uzun bir süredir. Üstelik son 100 geçiş kalmasına yakın olarak da pillerin biteceğinin uyarısını vermektedir. Bu sayede pillerin bitmesine yakın olarak kolayca değiştirilir ve kullanım aksamadan devam edilebilmektedir. Bu şekilde Kale otel kapı kilitleri, 7/24 güvenle kullanılabilecektir.

Kale otel kapı kilitlerinde kullanılmakta olan kartların, öncelikle kodlanması gerekmektedir. Kodlanacak olan kartlar, müşterilerin otelde kalma sürelerine uygun olarak kodlanmalıdır. Diyelim ki Ali Bey 8 Mayıs ile 18 Mayıs arasında otelde konaklayacak. Kartlar, bu süreye kodlanır. 18 Mayıs bitiminde kartın kapıyı açması mümkün olmaz. Böylece odaya yapılacak girişler de kolayca kontrol altına alınmış olur. Kale otel kapı kilitleri kartları, ayrıca üzerine baskı yapılarak da kullanılabilir. Kartların üzerine yapılacak olan baskılarda otel oda, otel logosu gibi bilgiler yer alırken dilerseniz kullanılacağı otel oda numarasının baskısını da yapabilirsiniz. Bu baskılar renkli olarak yapıldığı için de aynı zamanda çok şık bir görüntü oluşturacaktır. Kale otel kapı kilitleri kartları, kart kodlayıcı ile otel resepsiyon görevlileri tarafından kodlanır. Kırılan kartlar ya da kaybolan kartlar anında iptal edilir ve çok basit bir şekilde yerine yeni bir kart kodlaması yapılabilir. Böylece otel odanızın güvenliği her zaman %100 olacaktır. Kale otel kapı kilitleri kartları ayrıca kontör yüklemesi yapılarak da kullanılabilir. Kontör yüklenmesi ile birlikte kartları, otel içerisinde yer alan aktivitelerde güvenle kullanabilirsiniz. Otel odanızdan çıkarken yanınıza para yahut cüzdan almanıza da gerek kalmaz. Böylece çalıntı gibi durumlar ile de karşılaşmazsınız.

Kale otel kapı kilitleri, energy saver ile birlikte kullanıldığında, çok ciddi oranda enerji tasarrufu edilmesi sağlanır. Energy saver, kapıdan çıkarken otel kartınızı almanız ile birlikte otel odası içerisinde yer alan havalandırma, alarm, su tesisatı ya da elektrik tesisatının pasif hale gelmesini sağlar. Diyelim ki odadan çıkarken müşteriler, suyu ya da ışığı açık unuttu. Kartlarını almaları ile birlikte tüm enerji pasif hele gelecek ve böylece su ve ışık otomatik olarak kapanacaktır. Bu da ay sonları ciddi oranlarda bütçeden kar etmeyi sağlamaktadır.

Kale otel kapı kilitleri sayesinde artık oteller, 7/24 güvende olabilir. Siz de Kale otel kapı kilitleri ve Kale otel kapı kilitleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları