perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Kas.
2013

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri.


Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Bekçi Tur kontrol sistemleri günümüzün gelişen teknolojisi ile kendini geliştiren, firmaların, sitelerin, AVM’lerin ve birçok işletmenin güvenlik ihtiyacını karşılayan bir çözüm sistemidir.

Bekçi tur kontrol sistemi ile belirlenmiş alan içerisinde bekçilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadığını bilgisayar ortamında denetleyen cihazdır. Kontrol noktalarına yerleştirilen cihaz ve bu cihaza akıllı kalem ile dokundurmak suretiyle bekçinin hangi saatte nereyi kontrol ettiği tespit edebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.

İşyerinizin veya firmanızın hırsızlık yada çeşitli fiziki saldırılara karşı korumak ile görevli olan bekçi ve güvenlik elemanlarınız görevlerini ne kadar yerine getiriyorlar. Bu problemi ancak Bekçi Tur Sistemlerini kullanarak çözebilirsiniz. Bekçi Tur Sistemlerinin teknik artıları Darbelere karşı paslanmaz dış çelik gövdesi ile fiziki darbelere karşı uzun yılar sorunsuz kullanılabilmektedir.

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Dış ortamlarda kullanılmasına rağmen %100 sızdırmazlığı ile dış ortamdan oluşabilecek zararlara karşı (Manyetik alan, kir, pas, yağ gibi kötü koşullardan etkilenmeden)problemsiz çalışabilmektedir. Bekçi Tur Sistemi kullanılan Akıllı kalem ile kontrol noktaları arasından kablo bağlantısı gerektirmeyen iletişim özelliği. Bekçi Tur Akıllı kaleminin yüksek kayıt kapasitesi olması.

Bekçi Tur Kontrol sisteminde kullanılan Akıllı kalemde kullanılan Nikel Metal Hidrit ( ni – mh ) pil ile diğer sistemlerdeki gibi kablolu şarj yada kablosuz şarj edilebilme özelliği ile 60 güne kadar bekleme süresi, Pil bitmesine yakın Akıllı kalemden ve bilgisayardan uyarı verebilme özelliği.

Bekçi Tur Kontrol sisteminde bekçi ve güvenlik elemanlarının tamamladıkları turların hatalarının ekrandan ve yazıcıdan alınabilmesi. Windows işletim sistemi için güncel sürücü ve Program desteği sunması gibi birçok özelliği içinde barındırır

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Usb bağlantısı ile haberleşen bekçi tur sistemleri, hızlı şarj ve veri aktarımına olanak sağlarlar. Sarj ünitesinin dijital ekrana sahip olması ve ekran üzerinde pil seviyesi, kayıt durumu ve tarih saat bilgisi bulundurması sayesinde, bilgilerinizi daima güncel tutabilmektesiniz.

Kalemin üzerinde bulunan darbe sensörü sayesinde kalemin hasar alması durumunda sizi sesli ve yazılım tarafında uyararak gerekli uyarıyı yapmanıza olanak sağlar.


Geri Dön