perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Kas.
2013

Kollu Bariyer.


Kollu Bariyer

KOLLU BARİYER

Kollu bariyer uzun yıllardır gelişimini sürdüren sitelerin evlerin plazaların alışveriş merkezlerinin aklınıza gelebilecek hemen hemen birçok yapının değişmez öğesi olmuştur. Kollu bariyerin gelişmesindeki en büyük etkende gündüzümüzde herkesin bilinçsiz bir şekilde araba alımını arttırmasıdır.

Her ailede 2-3 hatta 4 araba bile olabiliyor buda otoparkını kullanmak isteyen ev sahipleri için problem alışveriş merkezine gelen insanların araçlarına yer bulamamaları plazalarda çalışan insanların sabahtan işlerine geldiklerinde kendi araçları için yer bulamamaları en büyük etkenlerdir. Kollu bariyer sistemi otoparkların olmazsa olmazıdır. Her otopark sahibi giriş çıkışlarda iş takibini yapabilmek ve uygunsuz şekilde ödemesini yapmadan uzaklaşmaya çalışanları engellemek için en büyük yardımcılarıdır.

 

Kollu bariyerlerde 3 ana parçadan oluşmaktadır 1 göbek 2 kol 3 ayak tan oluşmaktadır. Kollu bariyerler in bir diğer özelliği de kumandalarla çalışmasıdır buda kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlamaktadır uzak mesafelerde bariyerlerin içine takılan alıcılar sayesinde çok büyük kolaylık sağlar. Kollu bariyerler isteğe bağlı olarak üzerlerin fotosel bağlanmasıyla altından insan yahut araç geçerken geçen şahıs, aracın üstüne inmesini engeller buda güvenlik açısından çok önemlidir.

KOLLU BARİYER

Kollu bariyerlerin bir diğer özelliklerde kol boylarının isteğe bağlı olarak 6 metreye kadar uzamasıdır. Kollu bariyer sistemleri dünden bugüne gelişimini çok büyük ölçüde geliştirmiştir. Kollu bariyerlerin üzerlerine istenirse led ışıklar takılabilir buda hızla gelen araçların bariyer kolunu erkenden fark ederek yavaşlamalarını sağlar ve sonu kötü bitecek sonuçlara yol açmasını engeller. Kollu bariyer sistemleri fiyatları 4 5 sene öncesine oranla çok azalmış durumdadır. 4-5 sene evvel yurt dışından ithalatı az olup ülkemizde de üretimi çok az miktardayken günümüzdeki artan siteler, alışveriş merkezleri, katlı otoparklarında artmasıyla talep artığından dolayı hem ithalatı artmış olup hem de ülkemizdeki üretimi 3 4 katına çıkmıştır. Kollu bariyerlerinizi dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz.

KOLLU BARİYER

Kollu bariyerler hayatımızda vaz geçilmez yerlerini yıllardır koruyorlar ve korumaya da devam edecekler gibi gözüküyor.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları