perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Kas.
2013

Kapı Güvenli Geçiş Sistemleri.


Kapı Güvenli Geçiş Sistemleri

Eskilerden güvenliğin önemli olduğu yerlerde elektronik sistemler değil insanlar bu sistemi sağlamaktaydı fakat zamanla hem güvenlik hem de maliyet açısından elektronik geçiş sistemlerine rağbet artmıştır.

Kapı güvenlik sistemi site girişlerinde iş merkezlerinde adliyelerde ofislerde ve havalimanlarında ve güvenliğin had safhada olduğu alanlarda kullanılır. Bu sistem kişinin birden fazla geçiş şekli bulunmaktadır.

Parmak izi ile geçiş;
Parmak izi sistemleri parmak üzerindeki girinti ve çıkıntıları okuyarak bunların karşılığında kendi hafızasına kaydederek işlem yapan cihazlardır


Kart ile geçiş;
Kart üzerinde bulunan manyetik alanı okuyarak bu karta bir seri numarası vererek işlem yapan cihazlardır


Şifre ile geçiş;
Kişilere belli bir şifre tanımlaması ile geçiş yapılan cihazlardır


Parmak izi ,kart ve şifreyle geçiş;
Yukarıda belirtilen üç özelliğe sahip olan cihazlardır


Yüz tanımlaması ile geçiş;
Kişinin yüz haritasını çıkarıp bunu kendi hafızasına kaydeden cihazlardır ayrıca parmak izi sistemi sisteminde üzerinde barındırır

 Bu sistem turnike bariyer  yada kapılara geçiş izni verebilecek şekilde ayarlanabilen modüler bir sistem olarak ta düzenlenebilir.

Ayrıca bu sistem 2 farklı şekilde offline ve online olarak çalışabilir

peki nedir bu offline ve on-line?

Offline çalışma;
Offline çalışma herhangi bir bilgisayara bağlı kalmadan cihazların kendi hafızasında bulunan kayıtlar aracılığı ile giriş çıkışları kontrol etmeye yarar bu sistemde giriş çıkışlar anlık olarak görüntülenemez ve anlık olarak kişilerin giriş çıkış düzenlemesi anlık olarak yapılamaz.

Online çalışma;
Online çalışma bilgisayar tabanlı olarak çalışır ve cihaz programa sorgu yaparak işlem yapar. Bu sistemin pek çok avantajı vardır, anlık olarak veri akışını görebilir. Giriş çıkışlar sınırlandırılıp anlık olarak yetkilendirme yapılabilir ve ziyaretçi takip modülü ile ziyaretçilere gerekli olan kapılardan geçiş izni verilebilir ve sınırlandırılabilir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları