perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Mar.
2015

Parmak İzi.


Parmak İzi

Personel takip edilirken parmak izi cihazları sayesinde reel çalışma saatleri toplamları hesap edilebilmektedir. Personellerin çalışma saatlerini sisteme tanıtarak aylık toplam çalışma saatlerini raporlamanız mümkündür. Eskiden kartlı sistemler varken şimdi kartlı sistemler yerine parmak izi ve yüz tanıma sistemleri geçmiştir. Kartlı sistemlerin terfi etmesindeki sebep kartların başkaları tarafından okutulması yani personel işe gelmediği halde tanıdığı arkadaşına kartı vererek giriş ve çıkış yaptırmaktadır. Bu nedenle bu takip sistemlerinide kontrol eden bir personele ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiden daha gelişmiş teknoloji olmadığı için bu sistemler tercih edilmekte zorunlu oluyordu.

Bu sistemler ne zaman yerini parmak izi ve yüz tanımalı cihazlara teslim etti o zaman personel ile ilgilenen birimler daha çok rahatladı. Şöyleki kişilerin parmak izleri klonlanamadığından yada çoğaltılamadığından veya eşi olmadığından daha güvenli olmaktadır. Personel işe girişte ve çıkışta parmak izini okutarak giriş veya çıkışını yapar. Okumama gibi bir durum 10 parmak tanımlandığından söz konusu değildir. Daha sonra bilgiler çekilir ve programa işlenir. Kişinin girdiği ve çıktığı saat program tarafından derlenir ve aylık olarak toplam çalışma saatleri hesaplanır.

Sizde personellerinizi parmak izi terminalleri ile takip etmek istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları