perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
Nis.
2015

Personel Devam Kontrol Sistemi.


Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel deam kontrol sistemi sayesinde personellerin maaşlarını hesaplatmanız mümkündür. Parmak izi , kartlı ve yüz tanımalı cihazlar sayesinde personellerin günlük giriş ve çıkışları programa aktarılır ve raporlaması sağlanabilir.

Cihaz montajı personellerin giriş yaptıkları bölümlere sağlanır. Personeller cihazlara tanımlanır her tanımlanan kişi için cihaz id numarası üretir verdiği id numarası personel devam kontrol sistemine sicil bilgileri ile kayıt edilir. Cihazdan veri çekildiğinde kişilerin sicillerindeki giriş çıkış hanesine kayıtları düşer. Dilendiği zaman raporlaması alınır. Dilediğiniz zaman çalışma saatlerini değiştirebilir veya farklı grup ile hesaplama sağlayabilirsiniz.

Personel devam kontrol sistemi otomatik veri aktarımı sağlayıp dilediğiniz saatte mail gönderme özelliğine sahiptir. Smtp bilgileri sisteme girilir. Otomatik olarak belirttiğiniz saatte mail göndererek siz sisteme girmeden size mail gönderebilmektedir.

Kişinin eksik çalışmalarını devamsızlıklarını fazla mesai alanından düşebilmektedir. Kullanıcılara yetkilendirmesi sayesinde dilediğiniz zaman bölüm, departman , şirket gibi kodlamalar sayesinde yetkilendirme sağlayıp kısıtlamalar yapabilirsiniz. Otomatik yedekleme sayesinde dilediğiniz zaman yedekleme alabilir ve geri yükleme sağlayabilirsiniz. Bilgisayar değişmesi yada sıfır kurulumlarda destek gerektirmeden kolay adımla yedek alabilir sonra o ydeğe dönebilirsiniz. Personel devam kontrol sistemi sayesinde personel birimlerinin iş yükleri hafiflemektedir.

Sizde personel devam kontrol sistemi sayesinde personellerinizin takibini yapmak ve rapor alabilmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön