perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
KOLLU BARİYER

Kollu bariyer otopark sistemleri, her geçen gün daha fazla sipariş alınan ürün olarak bilinmekte ve bu anlamda da bizlere muhteşem hizmetler sunmaktadır. Sadece var olan firmanızın otoparkı için değil, aynı zamanda ürün tipini ticari alanlarda da tercih etmek sizlere temel olarak birçok ihtiyacı beraberinde doğuracaktır. Bu anlamda ise ürün niteliklerinin detaylıca kullanılabileceği alanları sağlama maksadında sıkı çalışmalar yapan kadromuz, sizlere en kaliteli ürünleri, en uygun fiyattan sunabilmek adına da alternatif seçenekler sunuyor. Bilindiği gibi kollu bariyer sistemleri, OGS ve HGS gibi sistemlerle çalışmanın yanı sıra kart okuyuculu, parmak izi okuyuculu, bilet alıp – verme işlemiyle yönetilen bir sistem olarak da karşımıza çıkmaktadır. Otopark kollu bariyer sistemi ile beraber otoparka giriş ve çıkış yapan araç sayısı hesaplanır. Yaşam alanı olarak belirlenen durumlarda ise hangi dairenin, kaç araçlık yeri olduğunu hesaplayan bir algoritmayı da sizlere sunabilmektedir. Kollu bariyerlerin tetik verme özellikleri ile birlikte kullanılabilen bu cihaz türleri de, HGS etiketleri ile beraber kollu bariyer ana kartına direkt olarak sinyal gönderir ve tanımlı olan etiketi programlar üzerinden sorgulayarak, geçiş hakları tanır. Araçların giriş yaptığı noktalarda ise fotoseller sayesinde, araç yaklaştığı zaman bariyer kolu havaya kalkar ve o araç bölge de olduğu sürece havada kalır. Araç geçtikten sonra da otomatik olarak aşağı iner. Bu kapsamda ise tüm işlemler, tamamen can ve mal sağlığını koruma üzerine kuruludur.

Kollu bariyer sistemleri stand alone ve online olarak çalışan programlarla entegrelidir. Yazılım tarafından onay verilen ve otoparkta giriş ve çıkış yapma yetkisi verilen araç türleri, direkt olarak bariyere sinyal gönderir ve o aracın otoparka girebilme yetkisi söz konusu olur. Bununla birlikte de bariyerin üzerinde ki kol uzunlukları, isteğe bağlı olarak 3 metre ile 6 metre arasında değişim göstermektedir. Dilerseniz kollu bariyer üzerine flaşör takarak da araçların geçiş sırasında ışıklı uyarı almasına yardımcı olabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi var olan arsasını otoparka çevirebilmek ve bir ticari anlam taşımak amacı ile bu ürünleri tercih etmektedir. Zira kesin sonuçlar sunmasıyla bilinen bu ürün tipi, bizlere tam olarak kullanışlı alanlar yaratmakla beraber, alanında da profesyonel deneyimler yaşamamızı sağlıyor. Firmanızın otopark kısmına veya AVM gibi ziyaretçi akınının sık sık olduğu bölgelere bu sistemi kurmak isterseniz de dilediğiniz aralıklar üzerinden kollu bariyer sistemini çok daha kullanışlı kılabilir ve layığı ile bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Siz de geç kalmadan hemen ürünleri tedarik etmek ve Perkotek güvencesi ile kollu bariyer ürünlerini incelemek isterseniz web sitemiz üzerinde yer alan katalogları gözden geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ise sizlere diğer alternatif ürünleri sunabilme noktasında da her keseye uygun bir sunum yapan web sitemiz, temel olarak ürünleri çekici kılmakta ve kullanım alanlarını da olabildiğince ileriye taşıyabilme hususunda çalışmalar yapmaktadır.

Birbirinden farklı ürünlerin tamamını Perkotek güvencesi ile satın alabilir, personellerimiz ile de kurulum aşamasına geçme konusunda fikirler edinebilirsiniz. Günümüz teknolojisine duyarlı ve kullanışlı olan ürün seçeneklerimiz, kollu bariyer klasmanında üstün hizmetler sunuyor ve Dünyaca ünlü markaları sizlerle buluşturuyor! Ürünlerin her biri, temel olarak sizlere geniş alanlar üzerinden kullanım hakları tanımaktadır. Bu sayede ise sistem çok daha kapsamlı bir mantıkla sizlere sunulmakta, keyifli bir şekilde de ürünlerin hizmet verme olasılıkları günümüze sağlanmaktadır. Siz de hemen bu ürünleri satın almak ve kullanım alanı oluşturmak açısından bizimle iletişime geçin ve kollu bariyer siparişlerinizi ulaştırarak, en kısa sürede sizlere tedarik edilmesi işlemini başlatın.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları