perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Kas.
2013

Parmak İzi Kapı Kilidi.


Parmak İzi Kapı Kilidi

PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ

Kapı kilitleri güvenliğin en önemli unsurudur. Özellikle şirket içi kullanımlarda, kapı geçiş kısıtlanmak isteniyorsa, herkese anahtar vermek zorunda kalmak gibi bir problem yaşanıyordu. Bu sistemin birçok açığı bulunduğu için, teknolojinin de gelişmesiyle yeni alternatifler aranmaya başlandı. Barkod okuyucu, proxy okuyucu kapı kilitlerinin çıkmasından sonra en son parmak izli kapı sistemleri çıkmıştır.

Personellerin kapı geçişlerini kontrol edebilmek için en güvenli unsur parmak izleridir. Parmak izleri başkası tarafından kullanılmayacağı için, ve karıştırılamayacağı için size en güvenli kapı geçişini sağlayacaktır. Parmak izli kapı sistemleri çelik kapılara, iç mekan kapılarına ve cam kapılara takılabilmektedir.

PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ

Uygulama alanları Çok geniş olan bu sistemler , yazılımlar ile de desteklenerek, giriş çıkış yapılan kapılar ve kimlerin giriş çıkış yaptığı raporlanabilir.  Kapı geçişleri saat ve geçiş sayılarıyla kısıtlanabilir ve düzenlenebilir.

Parmak izi kapı kilidi, kendi üzerinde tetik özelliği barındırır. Kuru kontak ve 12 v çıkış alternatifleri sağlayan bu cihazlar ile geçiş güvenliğini daima kontrol altında.  Personellerin 10 parmağını kaydetmeye olanak sağlayan bu sistemler, bir parmağın okunmasında sorun yaşandığında, başka bir parmak ile geçiş yapabilmenize olanak sağlar.

PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ

Okuyucuların çözünürlükleri çok yüksek olduğu için çizik yada kesik parmakların okunmasında herhangi bir problemle karşılaşılmamaktadır. Kapı geçişlerinin en güvenli ve en rahat kullanım şekli parmak izi kilit sistemleridir. Sağlam kasa ve içyapısıyla darbelere karşı dayanıklı olan bu sistemler dış ortamda kullanmak için de ideallerdir. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları