perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ

Parmak izli kapı kilidi sistemleri sayesinde kapılarınızı anahtar kullanmak yerine parmak izinizi kullanarak açabilirsiniz. “Anahtarımı kaybettim, anahtarımı bulamıyorum veya anahtarım içeride kaldı” dertlerine artık bir son veriyoruz! Artık parmak izinizi bir anahtarmış gibi kullanarak kapılarınızı açabileceksiniz. Parmak izli kapı kilidi sistemlerinin en büyük avantajı ise parmak izinin her insana özel oluşu ile taklit edilemez olmasıdır. Parmak izinin taklit edilemez oluşu, parmak izli kapı kilidi sistemlerine olan ilgiyi arttırırken, güvenli ortamların da kapılarını aralıyor! Magic Pass parmak izli kapı kilidi Türkiye distribütörü olan firmamızın satışa sunduğu tüm cihazlarımız ile güvenilir takip imkânı bulunur.

Giriş ve çıkış takibi için sıkça kullanılan parmak izli kapı kilidi sistemleri, daha sonraları sadece giriş ve çıkış takibini yeterli bulmayan işletme ihtiyaçları göz önüne alınarak personel takip programı ile birlikte uyumlu olarak kullanılmaya başlanmıştır. Parmak izli kapı kilidi ile personellerin işletme kapılarına tetik vererek açması sağlanırken, giriş ve çıkış bilgisi de takip programına kaydedilerek ay sonları maaş hak edişleri buna göre hesaplanmaktadır. Farklı modellere sahip olan parmak izli kapı kilidi sistemleri, personel sayınız her ne olursa olsun kullanabileceğiniz bir çözüme sahiptir.

Parmak izli kapı kilidi programı, giriş ve çıkış alanlarında bulunan parmak izi cihazına okutulan parmağın bilgisini alarak kontrol eder. Eğer parmak iziniz tanımlı ise bu bilgi cihaza iletilir ve kapılarınızda kullanılan kilide tetik verilerek kapılarınızın açılması sağlanır. Eğer parmak iziniz tanımlı değil ise kapı açılmayacaktır. Personel takip programı ile bu parmak izli kapı kilidi sistemleri, personellerin maaş hak edişlerini tam ve doğru olarak hesaplamanıza olanak sağlar. Parmak izli kapı kilidi programımız, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basittir.

Parmak izli kapı kilidi ile birlikte kullanılan elektromanyetik kilit, elektrikli kilit ve manyetik kilitler, farklı yapıdaki birçok kapıda rahatlıkla kullanılabilir. Kapınız ister cam ister ahşap olsun, web sitemizde o yapıya uygun kilit sistemi bulmanız mümkündür. STRIKE kapı kilidi Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, bu konuda farklı pek çok çözümle karşınıza çıkıyor!

Parmak izli kapı kilidi ile birlikte kilitleri bir arada kullanarak tetik verebileceğiniz gibi kapı kolu şeklinde olan modellerini de tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kilidi; kapı kolu, kilit ve parmak izinin bir arada olduğu bir kilit şeklidir. Pil ile çalışmasına devam eden parmak izli kapı kilidi, özellikle ofislerde çok sık olarak tercih edilir. Bunun yanı sıra güvenliği zorunlu olan depolarda da kullanılmakta olan parmak izli kapı kilidi, bir pil ile bir yıl gibi bir süre kapılarınızı açmanızı sağlar. Pilin bitişine yakın son 100 geçişte ise uyarı vermektedir. Bu sayede pil bitmeden değiştirilerek kullanıma devam edilmektedir. Parmak izli kapı kilidi kullanarak siz de geçişleri kontrol altına almak için doğru yerdesiniz. 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler