perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Ağu.
2013

PDKS Sistemleri.


PDKS Sistemleri

PDKS SİSTEMLERİ

Pdks sistemleri günümüzdeki en çok revaç gören sektörlerden biridir. Pdks sistemleri özetle şudur yöneticilerin personellerini takip etmeleridir. Pdks sistemleri günümüzdeki gelişen bütün sektörlerde kullanılmaktadır.

Pdks sistemleri en ufak tekstil dükkanlarından en büyük araba firmalarına kadar personellerini takip etmek isteyenlerin hizmetindedir. Pdks sistemleri en öncelikli görevi giriş çıkış takibidir. Pdks sistemlerinin bir diğer ki en önemli özelliği de gelişmiş maaş hesaplama yanı puantaj hesaplama modülleridir.

Pdks sistemlerindeki bu modüller personellerin giriş ve çıkışlarını esas alarak izinlerini avanslarını primlerini normal çalışmalarını mesailerini cezalarını devamsızlıklarını hesaplayarak ay sonunda iş yükümüzü çok büyük ölçüde azaltmaktadır.

Pdks sistemlerinin bu kadar gelişmesindeki en büyük etken yöneticilerin personellerindeki iş kaybını görmeleridir personeller yöneticilerin göremedikleri zamanlarda mesela bir mola 15 dakika ise ve bunu takip etmek için personel devam kontrol sisteminiz yoksa 20 dakika molada zaman geçirebilir ve bunu takip etme imkanımız kalmaz ama pdks sisteminiz varsa personelinizin ne kadar süre dışarıda kaldığını görebilir ve telkinlerde bulunup aynı şeyin tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Pdks sistemlerinin en önemli ve bu kadar revaçta olmasının sebeplerinden biride çok yüksek olmayan maliyetleridir firmların şirketlerin büyük bölümü bu sistemleri kullanmaktadır. Pdks sistemlerini kullanım kolaylığı en önemli özelliklerindendir kullanıcıyı çok yormadan basit yapılmış ikonlar sayesinde her kesimden insanın kullanabileceği nitelikleri bulunmaktadır. Pdks sistemlerinin başlıca donanımları şunlardır kart okuyucular sadece kart okurlar parmak izi okuyucular bunlar hem kart hem parmak okurlar yüz tanıma cihazları bunlar hem kart okuyabilirler hem parmak okuyabilirler hem de yüz tanıyabilirler an itibariyle son teknoloji bunlardır.

Pdks nin acılımı personel devam kontrol sistemleridir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları