perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Ağu.
2013

Parmak İzi Sistemleri.


Parmak İzi Sistemleri

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

 

Personel takibi, zaman içerisinde ve günümüz çağında git gide büyüyen bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.   Geçmişten günümüze bakarsak,  uzun bir süre imza usulü ile yapılan takip işlemi, daha sonra yerini manuel kartlı sistemlere bırakmıştır. Kartlı sistemler zaman içerisinde gelişim göstererek farklı teknolojilerle desteklenmiş ve günümüze kadar gelmiştir.  Personellerin takibini ve kontrolünü sağlamak için çok çeşitli sistemler bulunmakla birlikte,  artan sistemler karar vermemizi zorlaştırmış-tır.  Ve bu sistemler içerisinde en güvenilir ve kullanışlı sistemlerden biride parmak izi sistemdir.

            Fakat zaman içerisinde parmak izi ile çalışan sistemler daha kullanışlı ve güvenilir bir hale gelmiştir. Perkotek parmak izi sistemlerini firmanız bünyesinde bulundurmanız demek, personellerinizin “kartımı unuttum” mazeret ya da yalanını ortadan kaldırmanız demektir. Perkotek parmak izi cihazları yoğun personel sayınızı göz önünde bulundurarak, sirkülasyonlu giriş çıkışlarınız içinde uygun bir sistemdir. Parmak izi cihazımızla kullanacağınız PDKS sistemimiz sayesinde, personelleriniz her türlü giriş çıkış kontrolünü ve ay sonu puantaj hesaplarını yapabilirsiniz.  Üzerinde bulunan hızlı okuyucu sayesinde, personelleriniz zaman kaybetmeden giriş ve çıkışlarını yapabilecekler. 

Aynı zamanda, cihaz menüsüne erişimi engellemek için koyacağınız idari onay sayesinde, başka kullanıcıların cihazı karıştırması ya da müdahale etmesi engellenebilir.

Bağlantı şekli olarak RS – 232 ya da Ethernet bağlantısı kullanarak, size uygun olan bağlantıyı gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ethernet bağlantısı yaparak cihaz ve program arasında ki mesafenin uzun olmasını sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Dilerseniz IP yönlendirme özelliği sayesinde, farklı bir bölgeden cihaza ulaşarak müdahale edebilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Parmak izi sistemleri sayesinde, personel takibi yanı sıra, tuvalet takip, yemekhane takip ve Access kontrol gibi diğer yazılımlarımızı da kullanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan ve sizin tercih edeceğiniz herhangi bir çözümle uyum içerisinde çalışacaktır. Takip işleminin yanı sıra, üzerinde bulunan tetikleme ünitesi sayesinde, kapı, turnike, bariyer v.b sistemleri açtırabilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

Birden fazla Parmak izi cihazımızı bir arada kullanabilir ve tek bir cihazımızda yapmış olduğumuz tanımlamaları, programımız sayesinde tüm cihazlara gönderebilirsiniz. 10 parmağa kadar tanımlamaya olanak sağlayan içeriği sayesinde ve yüksek çözünürlüklü okuyucu sayesinde, okumama riskini sıfıra indiriyoruz.

      Sonuç olarak; parmak izi kontrol sistemi, gerek kullanım, gerekse güvenilirlik açısından en sağlıklı sistemlerin başında gelmektedir. Kart masrafınızı ortadan kaldıran bu terminaller, aynı zamanda giriş çıkışta ki güvenirliliği de en iyi şekilde sağlayacaktır. Parmak izi terminallerinin kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte, her çalışma ortamına adapte olabilme özelliğine sahiptir. Dilerseniz cihazdaki parmak izi kayıtlarına kullanıcıların isimlerini de ekleyerek, personel parmağını okuttuğunda ismi de ekranda belirecektir.  Parmak izi okuyucu terminaller geçmişten günümüze çok büyük gelişmeler göstermiş olup, diğer sistemlere nazaran çok daha kullanışlı ve güvenilir olduğunu ispatlamıştır.

Okuldan, hastaneye, tatil merkezlerinden, şantiyelere ve her türlü iş grubu bünyesinde kullanılan parmak izi okuyucu terminalleri önemini arttırarak piyasadaki yerini garantilemiş bulunmaktadır.

 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları