perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Eki.
2014

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ.


PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Personel devam kontrol sistemleri deyince akla ilk olarak bodro takip yazılımı gelmektedir. Fakat personel devam kontrol sistemi bir gayri resmi bodro takip yazılımıdır. Bodro takip resmi ve gayri resmi olarak ikiye ayrılır. Resmi olan bodro takip yazılımı logo, eta, mikro gibi hakedişlerin hesaplandığı yazılımdır. Gayri resmi olan ise personellerin giriş çıkışlarının hesaplanıp sadece giriş çıkış üzerinden maaş hesaplamasıdır.

Personel devam kontrol sistemi ile personelinizin maaşını, primini, avansını, tatilini takip edebilirsiniz.  Eski usülde personeller maaş hesaplanırken girişte ve çıkışta imza alınıyordu. Excell tablosuna personel bunları girerek maaşlarını hesaplıyorlardı. Tamamen hesap makinesi usülü ile sağlanıyordu.Fakat şimdi personellerin maaşlarını çok rahat bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Personel devam kontrol sistemi bu hesaplamalar düşünülerek yapılmış olup personel iş gücünü azaltmak için yapılmıştır. Sizde personellerinizin işini kolaylaştırmak ve farklı bir görev atayabilmek için bu sistemlerden satın almanız gerekmetedir.

Personel devam kontrol sistemi tek başına bir anlam ifade etmektedir. Personel devam kontrol sistemi bir cihaza bağlı olarak çalışmaktadır.Personellerin giriş çıkışlarına bir cihaz montajı sağlanır. Bu cihaz firmanızda çalışan personel adedine bulunduğu ortama göre değişik sebeplerden değişebilir.  Personelleriniz girişlerinde parmakizi, kart yada yüzünü okutarak girişlerini yapıyorlar sizde  bilgileri çekerek raporlamasını alabiliyorsunuz. Dilerseniz otomatik mail yöntemi ile bilgileri otomatik çekip mail attırabilirsiniz. Yani siz yerinizde olamdan bile raporların size gelmesini sağlayabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları