perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İşletme sahipleri artan personel sayıları ile birlikte personel takibi yapmakta zorlanmaya başladılar. Gelişen teknoloji sayesinde personel takibi için birçok çözüm geliştirildi ve işletme sahiplerinin personellerini daha kolay takip etmesi sağlandı. Personel devam kontrol sistemleri sayesinde personellerin giriş ve çıkış saatlerini kontrol ederek, kimin geç veya erken geldiğini kolaylıkla öğrenebilir ve bu sayede maaş hak edişlerini daha doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Firmamıza ait personel takip programını kullanarak da maaş hesaplamalarını ay sonu otomatik olarak yapacak ve hesaplamalardaki hataları ortadan kaldırabileceksiniz.

YÜZ TANIMA İLE PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Yüz tanıma sistemleri personel devam kontrol sisteminin en gelişmiş halidir. Yüz tanıma sistemleri geçişin yapılacağı alanda bulunan bir duvara veya turnike sistemine monte edilebilir. Daha sonra kişinin yüzü cihaza tanıtılır. Cihaz taramayı 2 boyutlu olarak yapmaktadır. Tanıtılan kişi, cihaza 30 ile 60 cm mesafeden bakarak geçiş yetkisi elde edebilir. Ayrıca bazı yüz tarama terminalleri parmak izli ve kartlı geçişe de olanak sağlamaktadır. Aşağıda listelenen yüz tanıma personel devam kontrol sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. Yüz tanıma personel devam kontrol sisteminin en önemli özelliklerinden bir tanesi, bu cihazlara okutma yapıldığı sırada temas olmamasıdır. Temas olmaması sayesinde cihazlar uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilecektir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemi cihazları, bin ile on bin kullanıcı kayıt kapasitesine sahiptir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulunabilmektedir. 

PARMAK İZLİ PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Parmak izli personel devam kontrol sistemi parmak izi teknolojisi ile çalışan sistemlerdir. Personel takibi için en güvenilir yöntem olan parmak izli sistemlere dilerseniz 10 parmağınız da tanıtabilirsiniz. Böylelikle geçiş yaptığınız parmağınızda yara, çizik gibi sorunlar olsa daha diğer parmaklarınızla geçiş sağlayabilirsiniz. Parmak izi prizmaları çok sağlam ve kaliteli olduğu için yoğun geçişler yapsanız bile uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayacaksınız. Parmak izli personel devam kontrol sistemi cihazlarının kullanıcı kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında yer alır. Yani personel sayınız kaç olursa olsun, size ideal bir çözüm bulaibilmekte mümkün olacaktır. 

KARTLI PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Kartlı personel devam kontrol sistemi, farklı model ve kapasiteleri ile personel sayınız her ne olursa olsun personel takibi ihtiyacınızı karşılayabilecek sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan kartlar cihazın özelliklerine göre mifare veya proximity kartlar olabilir. Kullanılan kartların üzerine firma logosu, personel isim ve soy ismi, fotoğrafı gibi bilgileri bastırabilirsiniz. Giriş ve çıkışların daha güvenli ve kontrollü olmasını sağlayan kartlı personel devam kontrol sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

PERSONEL DEVAM KONTROL PROGRAMI

Parmak izli cihazlar, yüz tanıma sistemler ve kartlı geçiş terminalleri ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz personel takip programı, giriş ve çıkışların saat ve tarih bilgisini sunarken aynı zamanda da ay sonu otomatik olarak maaş hesaplamaları yapmaktadır. Raporlamaları sayesinde personel takibini oldukça basitleştiren personel devam kontrol programı aşağıda listelenmiştir. İnceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları