perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
PERSONEL TAKİP

Personel takip sistemleri, büyük holding ve şirketler için fazlası ile kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Bu kapsamda ürünleri tercih etmek ve her daim kullanılabilir alan yaratma doğrultusunda siz de Perkotek güvencesini tercih edebilir, her daim ürünlerin kalıcı bir hale dönüşmesi aşamasına katkı sağlayabilirsiniz.

Bilindiği üzere birçok personeli aynı anda bünyesinde çalıştıran şirketler, bunları kontrol etmek ve düzeni oturtmak konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Özellikle işe giriş ve çıkış saatlerini kontrol etmenin yanı sıra, geç kalma, erken çıkma veya devamsızlık gibi durumları anlık olarak kaydeden ve ay sonunda personelin net maaşını hesaplama gibi orantıları sunan personel takip sistemi, Dünya çapında büyük yankı uyandırdı ve pek çok kitle tarafından tercih edildi. Biz de, personel takip sistemini daha yaygın hale getirmek ve tüm firmalara sunabilme noktasında sıkı çalışmalar ortaya koyuyor ve bu anlamda da olabildiğince önemli yaptırımlar uygulamayı ihmal etmiyoruz. 3 farklı ürün seçeneği ile kullanılan personel takip sistemi;

·        Kartlı personel takip sistemi
·        Parmak izi personel takip sistemi
·        Yüz tanıma personel takip sistemi

Olarak sizlere sunulmaktadır. En çok tercih edilenler arasında ise parmak izi okumalı sistem ön görülüyor. Fakat temastan uzak ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bu radde de yüz tanımalı takip sistemi satın almanızı öneriyoruz. Bir sistem içerisine 5000’den fazla kişiyi kaydetme olanakları sunan sistem türü, günümüz şartlarında fazlası ile kullanışlı ortamlar yaratmakta ve kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmektedir.  Sadece personel takip amacıyla değil, aynı zamanda ürün seçenekleri sizlere geniş kapsamlarda da kullanım alanları sunmaktadır. Örneğin son dönemlerde spor salonlarında oldukça fazla bir şekilde bu gibi sistem türleri ile karşılaşmak mümkün oluyor. Üyelerin var olan üyelik tarihleri, giriş ve çıkış saatleri gibi bilgileri temel olarak hafızasına atan sistem türü, sizlere de geniş evreler de ürünlerin kullanım alanlarını sunmakta ve her daim kullanışlı alanlar yaratma hususunda da çalışmalar sergilemektedir. Biyometrik personel takip sistemleri arasında en popüleri olan parmak izi ve yüz tanıma sistemleri, kart taşımaya gerek kalmadan var olan fizyolojik yapılarınız ile sizleri tanımlar ve giriş izni verir. Ağır işler söz konusu olduğu zaman parmakların zamanla deforme olma olasılıkları düşünüldüğü zaman, bir miktar daha fazla ücret ödeyerek uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz yüz tanımlı personel takip sistemi satın almanızı önermekteyiz. Perkotek olarak, sizlere Strike, Magic Pass ve Magic Face gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye Distribütörlüğünü yapıyor, her daim var olan holdinginizin ve şirketinizin çok daha kullanışlı hale dönüşebilmesi doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

YÜZ TANIMA İLE PERSONEL TAKİP

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP

KARTLI PERSONEL TAKİP

Sistem üzerinde yer alan seçeneklerle beraber dilediğiniz zaman var olan hafızayı mailinize aktarabiliyor, çok daha kullanışlı alanlar yaratılmasına da öncülük edebiliyorsunuz. Bu kapsamda sizlere her daim teknik odaklı bir durum değerlendirmesi sunmak adına alternatif olan personel takip sistemlerini de sunmayı ihmal etmemekteyiz. Her geçen gün daha fazla kitleye ulaşan bu sistem türü, temel olarak sizlerin personelleri takip edebilmeniz ve maaş hesaplaması yapabilmeniz doğrultusunda fazlası ile kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Bu anlamda ise ürünlerin tamamını incelemek ve değerlendirmeler üzerinden tespit etmek amacı ile web sitemize giriş yapabilir ve alternatif ürünlerin tamamını gözden geçirip, sizlere en çok hitap eden ürünleri de satın alabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar birçok kişi tarafından tercih edilen ve her daim sizlere kalıcı sonuçlar sunan personel takip sistemleri Perkotek güvencesi ile uygun fiyattan sağlanmaktadır!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler