perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Personel takip programı, personellerinizi takip etmek için kullanılan bir yazılımdır. Personel takip yazılımı sayesinde işletmenizde çalışmakta olan personellerinizi 7/24 düzenli olarak takip edebilirsiniz. Genellikle işletme sahipleri personellerin öncelikle giriş ve çıkış saatleri hakkında bilgi almak isterler. Personel takip yazılımı sayesinde giriş ve çıkış bilgisinden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Özellikle fabrika, plaza vb. gibi yerlerde çalışan sayısının fazla olduğu göz önüne getirildiğinde bu programın sizi ne kadar büyük bir yükten kurtardığını da anlamış olacaksınız. Peki, nasıl kullanılır? Personel takip programı öncelikle herhangi bir pdks cihazı ile kurulmaktadır. Pdks cihazı; (personel devam kontrol sistemleri cihazı) yüz tanıma cihazı, parmak izli geçiş cihazları ve kartlı geçiş kontrol terminalleri olmak üzere ayrılmaktadır. Hangi cihaz ile takip yapacağınız tamamen sizin tercihinize bırakılmakla birlikte, satış temsilcilerimizden de öneri alabilirsiniz. Hangi cihazla personel takibi yapacağınızı belirlerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, hangi sektörde kullanacağınızdır. Neden mi? Bunun nedeni, farklı pdks cihazların farklı sektörlere hitap etmesinden gelmektedir. Örneğin; inşaat sektöründe çalışmakta olan personellerinizi takip etmek için biz kesinlikle yüz tanıma cihazı kullanmanızı öneririz. Bunun nedeni, personellerin parmak izlerinin tahriş olabilmesinden gelmektedir. Parmak izi tahriş veya deforme olduğunda parmak izli cihazlardan %100 verim elde edemeyebilirsiniz. Yüz tanıma sistemini kullanarak ise kesinlikle bu sektörde kolayca personel takibi yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi örnekler çoğaltılabilmektedir. Eğer plazanızda masa başı çalışanlar bulunmaktaysa, yüz tanıma cihazından da parmak izli geçiş kontrol cihazından da yüzde yüz verim elde ederek personel takibi yapabilirsiniz.

Personel takip programından biraz bahsedelim. Personel takip yazılımı, kullanıcı adınızı ve parolanızı kendiniz tanımlayarak dilerse değiştirebileceği bir programdır. Bu program, giderek daha fazla kullanılmaya başlanmış ve işletmelerde zaman tasarrufu elde edebilmenizi sağlamıştır. Kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı oldukça basit şekilde kullanım sağlayabilmektedir. Personel takip programının birden fazla kullanıcıya da yetki verebilmesi özelliği sayesinde, birden fazla yetkili oluşturabilirsiniz. Şöyle ki; yetkili olmayan kimse programın verdiği raporlara erişemez ve raporlar üzerinde oynama yapamaz. Bunun yanı sıra da aynı zamanda personel takip programından da giriş ve çıkışlara müdahale etmek mümkün değildir. Bu şekilde, programımız ne kadar güvenli bir şekilde kullanım sağlanabileceğinin de garantisini vermektedir.

Programın kullanımı oldukça basit olup, program ile birlikte kullanılacak olan personel devam kontrol cihazlarının kurulumları da bir hayli basittir. Personel takip programı, Perkotek firmamız yazılımcıları tarafından yazılmıştır. MySQL’de derlenen personel takip programı, personel devam kontrol cihazından aldığı verileri kullanarak personeller hakkında rapor alabilmenizi sağlamaktadır. Programın otomatik olarak yedekleme özelliğinin bulunması sayesinde asla veri kaybı yaşamazsınız. Böylece kullanımlarda daha az sorunla karşılaşırsınız. Sürekli güncellenmekte olan personel takip programı, devamlı geliştirilerek daha çok verim almanızı sağlamaktadır. Veri kurtarma özelliğinin bulunması sayesinde, yanlışlıkla silinmiş olan tüm veriler kurtarılabilmektedir. Peki, personel takip programı sadece giriş ve çıkış takibi mi yapmanızı sağlar? Tabi ki, hayır! Personel takip programı vasıtası ile personellerinizin aynı zamanda maaş, izin günü, devamsızlık vb. bilgilerine kolaylıkla erişebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

Özellikle işletmelerin personel takip programı kullanmak istemesindeki en önemli neden giriş ve çıkışları düzenli olarak takip edebilmektedir. “Peki, giriş ve çıkışlar personel takip programı üzerinden el ile değiştirilirse ne olacak?” dediğinizi duyar gibiyiz. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu olamaz. Çünkü personel takip yazılımı giriş ve çıkışlara el ile müdahale edilmesi durumlarını raporlamalarda görebilmenizi sağlamaktadır. Böylece takipten her zaman için sağlıklı veriler elde edebilirsiniz. Programdan alacağınız raporları, otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde dilediğiniz mail adresine de gönderebilirsiniz. Raporlar, istediğiniz mail adresine iletilebilir. Tabi ki, maillerin iletileceği zamanı da belirleyebilirsiniz. Ayrıca firmanızda birden fazla personel devam kontrol cihazı kullanıyorsanız hangi personelin hangi cihazdan giriş ve çıkış yaptığını da belirleyebilirsiniz. Tüm raporları Excel veya Word formatında alabilmeniz de mümkündür. Gelin şimdi siz de personel takip programı ile personel takibi yaparak güvenli ve doğru veriler elde edeceğiniz takibin tadını çıkarın. Personel takibi yapmak için harcayacağınız zamandan tasarruf elde edin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler