perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza Alarm Sökme: Hızlı ve Güvenli Çözüm!

Mağazalar, güvenliğin ihtiyaç duyulmakta olduğu alanlardır. Satışta olan tüm ürünleri korumak ve çalınma riskini ortadan kaldırmak, mağazalarda satışta olan ürünlere harcanacak olan tüm bütçenin de ortadan kaldırılması anlamına gelmektedir. Kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemleri, üç parçadan oluşmaktadır. Bunlar; ürün koruma antenleri, ürün koruma etiketleri ve mağaza alarm sökme aletidir. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için öncelikle mağaza ürün koruma antenlerinin, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan bu antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri çalışmasına 58 khz’lik bir radyo frekansı ile devam ederken, rifd mağaza ürün koruma antenleri ise çalışmasına 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile devam etmektedir. Bu antenler aslında aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da antenler ile birlikte kullanılacak olan etiketler farklılık göstermektedir. Kullanılan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; kâğıt etiketler ve sert plastik etiketlerdir. Sert etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılır. Bu etiketlere bizler genellikle giysi mağazalarında rastlamaktayız. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler ise genellikle market, elektronik eşya mağazası ve ayakkabı mağazası gibi yerlerde kullanılmaktadır. Mağaza alarm sökme aleti ile sert plastik etiketlerin sökülmesi sağlanırken, etiket öldürücü ile kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Mağaza alarm sökme işlemi, mağazaların kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmekte olan bir işlemdir. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin sökülmesi için öncelikle o ürünlerin satın alınması gerekir. Aksi halde etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülmesi imkansızdır. Sökülse bile ürüne büyük ölçüde zarar verilecek ve kullanılamaz bir hale gelecektir. Bu yüzden etiketlerin kesinlikle mağaza alarm sökme aleti ile mağaza kasa görevlileri tarafından sökülmesi gerekmektedir. Zaten bu işlem oldukça kısa ve basittir. Ürünlerin üzerindeki etiket, mağaza alarm sökme aletine hafifçe bastırıldığında, anında etiketin çıkması mümkün olacaktır. Üstelik sert plastik etiketler, devamlı olarak, tekrar tekrar kullanılabileceklerdir.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaya başlandığından beri, mağazaların cirolarında büyük bir artış gözlenmiştir. Çünkü mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce, ürünlerin çalınma vakaları ile sıkça karşılaşılıyordu. Bu vakaların ortadan kalkması, çalıntı ürünlere ödenen maliyeti de ortadan kaldırdı. Hem bu sayede ürünleri korumak için gün sonunda tüm ürünlerin çalınan var mı ya da yok mu bilmek için tek tek sayılması gibi bir iş yükünden de kurtulmuş olundu.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce ürünlerin güvenliğini sağlamak çok zor oluyordu. Ne kadar dikkat edilse bile hırsızlık vakalarıyla her gün yeniden karşılaşılıyordu. Bunların ortadan kalkması için hemen şimdi siz de Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri satın alabilirsiniz. Uygun fiyat garantili mağaza alarm sökme aleti ve mağaza ürün koruma antenleri ile siz de güvenilir alanların keyfini çıkarın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler