perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİK ANTENLERİ

Mağaza güvenlik antenleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin güvenliğinin sağlanması için kullanılmakta olan antenlerdir. Mağaza güvenlik antenleri, günümüzde giysi mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında, ayakkabı mağazalarında vb. pek çok yerde güvenle kullanılabilmektedir. Mağaza güvenlik antenleri kullanılmadan önce, mağaza yetkililerinin çalıntı ürünlerin farkına varması çok zor oluyordu. Öyle ki; sadece güvenlik kamerası kullanılıyordu. Güvenlik kamerası da ürün çalındıktan sonra bilgi sahibi olmaya yaradığı için pek de bir anlamı kalmıyordu. Bunun için mağaza güvenlik antenleri kullanılmaya başlandı. Mağaza güvenlik antenleri kullanılması ile birlikte mağazalarda satışta olan ürünlerin güvenliği %100 oranında sağlanarak, güvenlik ihtiyacına çözüm üretilmiştir.

Mağaza güvenlik antenlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza güvenlik antenleri mağaza güvenlik antenleri ve rf mağaza güvenlik antenleridir. Hangi anten modelinin kullanılacak olduğu, mağazalarda satışta olan ürünlere göre değişmektedir. Bu antenleri kullanırken, her ürüne özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Etiketlerin de iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler, giysi mağazalarında ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bunları ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücülerin kullanılması gerekmektedir. Eğer etiket sökücü kullanılmazsa, etiket ürün üzerinden çıkarılırken ciddi ölçüde ürüne zarar verilecektir. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü kullanılır. Özellikle marketler, kâğıt etiketlere oldukça sık olarak rastlamaktayız.

Akusto manyetik mağaza güvenlik antenleri, çalışmasına 58 khz’lik bir frekans ile devam eder. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmaktadır. Etraftaki metal eşyalardan ya da elektronik gürültülerden etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. Akusyon manyetik mağaza güvenlik antenleri, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapabilmektedir.  Bu antenlerin, çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin sağ ve sol çift ayaklarının arasındaki mesafenin de kullanılacak olan etikete göre belirlenmesi gerekmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza güvenlik antenleri ile sert plastik etiketler kullanılacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Akusto manyetik mağaza güvenlik antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da antenlerin çifti arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Bu antenlerin üstelik gövdelerini reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Rf mağaza güvenlik antenleri, çalışmasına 8.2 mhz radyo frekansı ile devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte 5x5 mağaza güvenlik antenleri etiketleri, 4x4 mağaza güvenlik antenleri etiketleri, r50 mağaza güvenlik antenleri etiketleri, round mağaza güvenlik antenleri etiketleri, golf mağaza güvenlik antenleri etiketleri, square mağaza güvenlik antenleri etiketleri, mini mağaza güvenlik antenleri etiketleri birlikte kullanılabilmektedir. Bu antenler de çift olarak kullanılmaktadır. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe de kullanılacak olan modele göre değişmektedir. Siz de mağaza güvenlik antenleri satın alarak her ay çalıntı ürünlere ödediğiniz masraflardan kurtulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler