perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA KAPI ALARM SİSTEMLERİ

Satış ya da tanıtım amaçlı sergilenen ürünlerin kötü niyetli kullanıcılar tarafından olası hırsızlık olaylarına karşı korunabilmeleri için günümüz teknolojisi en yaygın olarak kullanılan ve en güvenilir sistem olan mağaza kapı alarm sistemleri ile güvenliğinin sağlanmaları gerekir. Şu anki teknolojide daha güvenilir bir sistem mevcut değildir. Kullanım alanları genel olarak giyim sektöründe ve elektronik ürünlerin sergilendiği noktalar olarak bilinse de ürünlerin sergilendiği her türlü noktada farklı alarm modelleri uygulanarak güvenlik sağlanabilir. Mağaza kapı alarm sistemleri, kapılarak kurulacak manyetik alan oluşturan antenlerden ve ürünlere sabitlenen manyetik alarmlardan oluşmaktadır. Tüm bu sistemler için gerekli olan ürünler Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markası adı altında siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızın sabit olması ile beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Mağaza kapı alarm sistemleri kullanımları açısından tak çalıştır mantığında olup herhangi bir eğitim alınmadan direkt olarak hiçbir ayar yapılamadan çalışmaları sağlanabilir. Bilgi alınmak istenildiği takdirde destek ekibimiz ile irtibata geçilerek gerekli destek alınabilir. Mağaza kapı alarm sistemleri set içerisinde bulunan 1 adet adaptör ve karşılıklı kurulacak 2 adet antenden oluşmaktadır. Kurulum aşamasında ise altyapısal olarak tek ihtiyaç duydukları 220 volt şehir elektriği ile besleten adaptörlerine enerji sağlanmasıdır. Kurulum esnasında teknik olarak en önemli olan husus ise oluşturacakları manyetik alanların en verimli seviyelerde kalmasıdır. Bunun içinde karşılıklı kurulacak antenlerin karşılıklı ara mesafeleri maksimum 2 metreye kadar açılabilir, 2 metre üzerinden açılması durumunda ise algılamada sorunlar yaşanabilir. Kurulacakları noktalardaki mağaza kapılarının geçiş genişliği 2 metre üzerinde olması durumunda her 2 metreye 1 set anten karşılık gelecek şekilde kurulumları yapılmalıdır. Mağaza kapısının 2 metreden fazla ve aynı zamanda 4 metreden az olduğu düşünülürse bu noktada en az iki mağaza kapı alarm sistemleri anteni kullanılması gerekecektir. Ürün koruma antenleri alüminyum & plastik ya da plexi & plastik materyallerinden üretilen farklı tasarımlardaki gövdeleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilebilirler. Ürünlerde kullanılacak alarmlar tamamen manyetik ürünler olduklarından bu sistemde tetikleyici görevi görürler. Mağaza görevlilerinin uyarılması için asıl alarm verecek olan ürün koruma antenleridir. Ürün koruma antenleri normal standartlarda yalnızca alarm vermeleri yanı Sensitive modellerinde bulunan ve kullanıcılara alternatif sunan sesli uyarı yanı sıra ışıklı uyarı vererek görevlilerin uyarılması sağlanmaktadır.

Ürünlerde kullanılacak alarm türleri ürünlerin çeşidine göre farklılık gösterebileceği gibi aynı modelde ve farklı görünüşlerdeki alarmlar kullanıcılar tarafından da tercih edilebilir. Plastik alarmlar ürünlerin üzerinden küçük delikler açılmak suretiyle genel olarak giyim sektöründe hizmet veren mağazalarda kullanılır. Plastik alarmlar iki parçadan olup bir tarafta ürünlere tutturulması için kullanılan iğneli kısım bulunurken diğer taraflarında bu iğneli kısmın ürüne sabitlenmesi için kullanılan kilit mekanizması ve alarm bulunmaktadır. Bir diğer kullanım şeklide tel iğneler aracılığı ile ürünlere bağlanarak ucunda bulunan iğneye alarmın sabitlenmesi şeklinde kullanılabilirler. Örnek verilecek olursa tencerenin ya da bir fincanın kulpuna tel iğnenin bağlanması söylenebilir. Bir diğer alternatif olarak kâğıt etiketler kullanılabilir. Genelde ambalajlı ürünlerde ambalajın içerisine bazen de ambalajın üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Ürünlerin satışı yapıldıktan sonra antenler tarafından algılanmamaları için devre dışı bırakılmaları gerekir. Plastik alarmlar özel sökücüler ile sökülerek kâğıt etiketler ise etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakılırlar. Bu sebeple plastik alarmlar farklı ürünlerde tekrar kullanılabilir. Mağaza kapı alarm sistemleri fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler