perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KUMANDALI BARİYER

Kumandalı bariyer, otoparkların giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan kumandalı bariyer, oldukça sağlam ve kalitelidir. Avax kumandalı bariyer modellerimiz, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. İşletme otoparkları, belediye otoparkları, fabrika otoparkları, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklarda, sitelerde sıklıkla kullanılmaktadırlar. Aynı zamanda Avax kumandalı bariyerlere apartman girişlerinde de sıkça rastlamaktayız. Bu bariyerlerimiz, otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da kullanılabilmektedir. Otomatik geçiş sistemi olarak kullanmak için bu sistemleri bir bütün olarak kullanmak gerekmektedir. Bunun için Avax kumandalı bariyer, otopark anteni, araç etiketleri, araç takip programı ve araç kontrol panelinin bir arada kullanılması gerekmektedir.

Avax kumandalı bariyer kullanılan ogs ve hgs sistemlerini aktif etmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkışlarına uhf antenlerin konulması gerekmektedir. Bu antenler, elli metrelik alanlara kadar tarama yapabilmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere farklı modelleri bulunur. Kâğıt etiketler, camların üzerine yapıştırılmak için kullanılmaktadırlar. Plastik etiketler ise araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgileri gibi bilgiler ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan tüm araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline TCP – IP bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem artık bu şekilde kullanıma hazırdır. Tanımlı olan etikete sahip olan araç otoparka giriş yaptığında, antenler etiketi görür ve Avax kumandalı bariyerine tetik vererek kolunun açılmasını sağlar.

Avax kumandalı bariyerler, uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilmektedir. Buton kontrolünde, tek buton ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunur. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Otoparka giriş yapacak olan misafir ya da yabancı araçlara bariyer kolları bu şekilde açılabilir.

Avax kumandalı bariyer modellerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otopark giriş alanınıza uygun olarak bir kol seçilebilir ve otopark girişiniz tamamen kapatılabilmektedir. Avax kumandalı bariyer modellerimiz, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modellere de sahiptirler. İç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılabilen modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir ve dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Avax kumandalı bariyer hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatlarıdır. Avax kumandalı bariyer fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişir. Bu yüzden net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Satın almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler