perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları, kullanılacak olan mağaza ürün koruma anteni modeline ve kullanılacak olan mağaza ürün koruma sistemleri etiketlerine göre değişiklik göstermektedir. Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu etiketler; kâğıt mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri ve sert plastik mağaza ürün koruma sistemleri etiketleridir. Hangi etiket modelinin kullanılacak olduğu, sizin mağazanızda satışta olan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Mağaza ürün koruma sistemleri kâğıt etiketleri, ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler genellikle ayakkabı mağazalarında ve market gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Sert plastik olan etiketler ise ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler ürünlerin üzerine takıldıklarında, mağaza ürün koruma sistemleri etiket sökücüler olmadan çıkarılmaları mümkün değildir.

Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları uygunluğu ile birlikte bu sistemler kullanılmaya başladıklarından beri, kullanılan alanlarda çalıntı vakaları minimuma inmiştir. Sadece bu sistemlerin varlığı bile ay sonları çalıntı ürünlere ödenen fiyatların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce ürünler her akşam tek tek el ile sayılıyordu. Bu işlem hem çok yorucu oluyor hem de zaman kayıpları yaşanmasına sebebiyet veriyordu. Bunun ortadan kalkması için de mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmeleri için mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri ve mağaza ürün koruma sistemleri etiket sökücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir.

Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları uygunluğu bir yana bu sistemlerde satışa sunulmuş olan iki farklı model antenimiz mevcut. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri ve rfid mağaza ürün koruma sistemleri antenleri. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen size kalmış olmakla beraber, iki modelimiz de iki sene boyunca garantiye sahip olmakla birlikte on yıl boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Üstelik her iki mağaza ürün koruma sistemleri anteninin alarm ses seviyesi de istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Gelin birazcık bu antenlerden bahsedelim.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, 58 khz’lik radyo frekansı ile çalışmasına devam eden antenlerdir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmaktadır. Metal eşyalardan etkilenmeyen bu antenlerimiz, mono ya da TX + RX olarak çalışma sağlamaktadır. Antenlerin kullanılabilmeleri için öncelikle mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmeleri gerekmektedir. Bu antenler, çift olarak kullanıldıkları için de çiftlerin arasındaki mesafelerin belirlenmesi gerekmektedir. Eğer sert etiketler kullanılacaksa anten çifti arasında iki metrelik bir mesafe olabilir. Ancak kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe yüz yirmi santimetreyi geçememektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

Rfid mağaza ürün koruma sistemleri antenleri de ürünlerin çalınmalarını engellemek için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. 4x4 kâğıt etiketler, golf etiket, sun etiket, 5x5 etiket, mini etiket, r50 etiket, round mağaza ürün koruma sistemleri etiketleri vb. ile kullanılabilirler. Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları çok uygundur.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler