perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZALARDA ALARM SÖKME

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınma vakalarına karşın kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin aktif bir şekilde kullanılabilmesi için mağaza ürün koruma etiketleri, mağaza ürün koruma antenleri ve mağaza ürün koruma etiket sökücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin mağazalarda alarm sökme yapılabilmesi için iki farklı modeli bulunur. Bunlar; sert plastik ürün etiketleri ve kâğıt ürün koruma etiketleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen tercih edilecek mağazada ne satışı yapıldığı ile ilgilidir. Mağazanızda eğer ayakkabı, kozmetik ürünü vb. satılıyorsa bu tarz mağazalarda kâğıt ürün koruma etiketleri kullanması gerekmektedir. Ancak mağaza ürün koruma sistemleri giysi tarzı mağazalarda kullanılıyorsa, sert plastik ürün koruma etiketleri ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Mağazalarda alarm sökme işlemi de kullanılacak olan sert plastik etiketlerde geçerli olmaktadır. Kullanılacak etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkartılması için öncelikle o ürünün satın alınması gerekmektedir. Satın almadan mağazalarda alarm sökme işlemi yapılamaz. Ürünler satın alındıktan sonra, mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden çıkarılacaktır. Bu işlem hem oldukça hızlı hem de oldukça basit olarak yapılabilmektedir. Mağazalarda alarm sökme için tek yapılması gereken ürünlerin üzerindeki etiketleri, etiket öldürücü ya da etiket sökücüye yaklaştırmaktır. Üstelik sert plastik olan etiketler, tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde maliyetleri de ucuzlamış olacak ve sürekli etiket satın almanıza da gerek kalmayacaktır.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemi, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Bu antenlerin kullanım sırasında bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafenin de kullanılacak olan etiketin modeline göre ayarlanması gerekir. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftlerinin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Üstelik birden fazla antenin bir arada kullanılabilmesi de mümkündür. Böylece mağazalarınızın giriş alanlarını tamamen kapatacak sayıda çok etiket kullanılabilecektir.

Mağazalarda alarm sökme işlemine ihtiyaç duymanızı sağlayan bir diğer anten türü de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, slipper mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketler kullanılabilmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için modeline göre ya etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılabilmektedir.

Mağazalarda alarm sökme işlemi yanı sıra merak edilen bir diğer konu da mağaza ürün koruma sistemleri fiyatlarıdır. Bu sistemlerin fiyatları, aslında kullanacak olduğunuz anten, etiket ve sökücü modeline göre değişir. Bu yüzden net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive mağaza koruma sistemlerinin kuruluşumuzdan beri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için fiyatları çok uygundur. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler