perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKME APARATI FİYATLARI

Alarm sökme aparatı fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Alarm sökme aparatı fiyatlarından bahsetmeden önce, mağaza ürün koruma sistemlerinden bahsedelim. Mağaza ürün koruma sistemleri; mağaza ürün koruma antenleri, mağaza ürün alarm etiketleri ve alarm sökme aparatından oluşmaktadır. Mağaza koruma antenlerinde iki farklı model bulunmaktadır. Bunlar akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler ile birlikte kullanılan etiketler, farklılık göstermektedir.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. TX + RX olarak ya da mono olarak çalışabilmektedir. 58 khz’lik çalışma frekansına sahip olan bu anten, yaklaşık olarak iki metrelik alana kadar tarama yapmaktadır. Bu antenler, çift olarak çalışmaktadır. Anten çiftlerinin biri sağ, biri sol tarafta durmaktadır. Bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kâğıt etiketler kullanılacaksa, bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe 120 santimetre olmaktadır. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa da antenlerin çiftlerinin arasında iki metrelik mesafe yer almaktadır. Bu anten kontrolleri çalıştırılarak, etraftaki manyetik kirlilik setlenmektedir veya ince okumalar yapılabilmektedir. DR alarm etiketleri, slipper alarm etiketler, şişe etiketler, pencil alarm etiketleri bu antenler ile kullanılabilir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kullanılan kâğıt etiketleri ürünlerden sökmek için kâğıt etiket öldürücü, sert plastik etiketleri çıkarmak için ise alarm sökme aparatı kullanılmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma alarm antenleri ile kullanılan etiketleri çıkarmak için kullanılan alarm sökme aparatı fiyatları bilgisi için bize yazabilirsiniz.

Rfid mağaza ürün koruma antenleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam ederler. Bu antenler ile 4x4 etiketler, 5x5 etiketler, r50 alarm etiketi, golf alarm etiketi, round alarm etiketi, sun alarm etiketi, mini alarm etiket ve square alarm etiket gibi etiketler kullanılmaktadır. Bu mağaza ürün koruma antenleri, iki yıllık bir garantiye ve on yıllık yedek parça garantisine sahiptir. Bu antenler ile birlikte kullanılan kağıt etiketleri ve sert etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için kullanılan alarm sökme aparatı fiyatları, birbirinden farklıdır. Bu sebepten ötürü alarm sökme aparatı fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılan tüm alanlarda artık ürün çalınması gibi durumlar söz konusu değildir. Bu sayede işletmeler, ay sonları çalıntı ürünlere ödedikleri maliyetlerden kurtulmuşlar ve bu da işletmelerin zarar etmesini engellemiştir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan mağaza ürün koruma sistemleri ile siz de satışını yapmakta olduğunuz ürünleri 7/24 güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Alarm sökme aparatı fiyatları ve alarm antenleri fiyatları bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler