perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KART YAZICI

Manyetik kart yazıcılar, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlayan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları, normal bir kart yazıcıdan farksızdır. Bu kart yazıcıları, bir bilgisayara monte etmek oldukça basittir. Özellikle de personel takip sistemlerinde kullanılacak olan kartlı geçiş sistemlerinde kartların üzerine yapılacak olan baskıları dışarıda yaptırmak, büyük maliyetlere sebep olmaktadır. Bu maliyetlerden kurtulmak için de manyetik kart yazıcı kullanılması gerekmektedir. Kaybolan, kırılan ve hasar gören kartlar göz önüne alındığında da manyetik kart yazıcıların kullanımları sıklaşmıştır.

Manyetik kart yazıcılar tek yüze baskı yapabilen manyetik kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen manyetik kart yazıcı olarak ikiye ayrılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen manyetik kart yazıcıların baskı yapılacak olan yüzüne personel isim, soy isim, firma adı, firma logosu gibi bilgilerin basımını yapabilirsiniz. Bu baskıları hazır tasarımları kullanarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda isterseniz yapılacak olan baskıyı kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Bu kart yazıcılar, günümüzde kullandığınız tüm işletim sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu kart yazıcılar, 1 sene gibi çok kısa bir süre zarfında kendi kendini amorti ettirerek dışarda yapılacak olan baskılara yüksek maliyetler ödemenize engel olacaktır. Üstelik yapılacak olan baskılar sadece siyah – beyaz değil, aynı zamanda da renkli baskı olabilecektir. 300 dpi’lik çözünürlük ile baskı yapmanızı sağlayan tek yüze baskı yapabilen manyetik kart yazıcı, kaliteli baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen manyetik kart yazıcı ise kartın çift yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Kartın tek yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman gibi baskılar yapabilirken, diğer yüzüne de firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Kartların tahriş olması, kırılması ya da kaybolması gibi durumlarda özellikle sürekli olarak dışarıdan baskı yaptırmak çok büyük maliyetlere sebep olmaktadır. Bu maliyetleri de kart yazıcılar ile ortadan çok kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Manyetik kart yazıcılar, kartların üzerine sadece siyah – beyaz olarak değil, aynı zamanda renkli olarak da baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu yazıcıların normal bir yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Siyah baskılı kartlar saatte 1400 adet basılabilmektedir. Renkli baskılı kartlar ise saatte 180 adet basılabilecektir. Renkli olan baskılarda baskı rengi 16.7 milyondan fazla olmaktadır. Satın almak için sizin de yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numaralı telefonumuzu aramak. Alanında uzman ve profesyonel olan satış danışmanlarımız, en iyi fiyat teklifleri ile sizlere maksimum performans ile uygun fiyat garantisi sunacaktır!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları