perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CİAAT KART YAZICI

Ciaat kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu kart yazıcıların kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı. Bu kart yazıcılar ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Öncelikle tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcılardan bahsedelim. Bu kart yazıcılar, kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahip olan bu kart yazıcılar, renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapabilmenize imkân tanımaktadır. Tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 1400 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 180 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Renkli baskılar sırasında 16.7 milyondan fazla renk bulunmaktadır. Peki tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı nasıl kullanılır? Bu kart yazıcıları kullanmak çok kolaydır. Tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı usb ile bilgisayarlara çok hızlı bir şekilde bağlanabilmektedir. Kullanımının normal bir kart yazıcının hiçbir farklı yoktur.

Çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcılardan bahsedelim. Bu kart yazıcılar ile kartların her iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Örneğin; personel takibi için kullanacak olduğunuz kartlı cihazlardaki kartların ön yüzüne personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısını yaparken arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ile kartların üzerine yapılacak olan bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 1400 adet siyah – beyaz baskı ve saatte 180 adette renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ile kartların üzerine 300 dpi’lik bir çözünürlükte bası yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıların kullanımının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Usb ile bilgisayarlara kolayca bağlanabilen bu kart yazıcılar, oldukça işe yarardır.

Kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılan kartlar, zaman geçtikçe yıpranabilir. Özellikle personelleri takip için kullandığınız kartlı cihazlar ile kullanılan kartların, yeni gelen personeller için sürekli baskılanması gerekmektedir. Çalınan ya da kaybolan kartlar için yapılacak olan baskılar da düşünüldüğünde, kartların üzerine yapılacak olan baskıların maliyetleri oldukça artmaktadır. Bu maliyetlerin ortadan kalkması için de Ciaat kart yazıcı kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen Ciaat kart yazıcı, bir sene gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirebilmektedir. Ciaat kart yazıcı fiyatları da firmamızda çok uygundur. Siz de Ciaat kart yazıcı hakkında detaylı bilgi almak için siz de hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler