perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KİMLİK KARTI BASKI MAKİNASI FİYATLARI

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir kesim tarafından personelleri çok hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Personel takip sistemlerinde kullanılan üç farklı tarzda cihaz bulunmaktadır. Bunlardan ilki yüz tanıma sistemleridir. Yüz tanıma sistemlerinin personel takibinde çok sık tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi oldukça güvenli olmasıdır. Bu güvenliğin sebebi, yüz tanıma sistemlerinde yüz algoritmasının kullanılmasıdır. Bu algoritma her insanın yüzünde farklılık gösterir. Bu sayede de personellerin birbirleri yerine yüz okutması yapması imkansızdır. Yani maksimum güven sağlanır. Bir diğer personel takip etme cihazı da parmak izi okuyuculardır. Parmak izi okuyucular da tıpkı yüz tanıma cihazları gibi benzersiz ve eşsiz olan parmak izini kullanır. Bu iz her insanda farklı olmak bir yana bir insanın her parmağında da farklılık gösterir. Yani böylece personellerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması mümkün değildir. Üstelik çoğu cihazda parmak izinin yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilme imkânı bulunmaktadır. Bu cihazların yanı sıra bir de kartlı geçiş personel kontrol sistemleri vardır. Bu cihazlar, personelleri kart tanıma teknolojisi ile takip etmenizi sağlamaktadır. Personellerin kartlı geçiş kontrol terminalleri ile geçiş yapabilmeleri için her personele özel bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kartların iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar proximity ve mifare kartlardır. Hangi kartın tercih edileceği tamamen cihazın modeline ve özelliklerine göre değişmektedir. Personel kimlik kartı baskı makinası fiyatları, renkli ya da siyah - beyaz baskı yapışına göre değişiklik göstermektedir. 

Personel takibi yapmak için tercih edeceğiniz kartların üzerine baskı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için kart yazıcılar kullanmanız gerekmektedir. Üstelik isterseniz kendi tasarımlarınızın baskısını ya da isterseniz hazır olan baskıları da tercih etme şansınız bulunmaktadır. Neden dışarıda kartların üzerine yapacağınız baskılara yüksek miktarlar ödeyesiniz ki? Zaten personel kimlik kartı baskı makinası fiyatları oldukça uygundur ve cihazlar kendi ücretlerini 1 yıl gibi kısa bir sürede amorti ettirecektir.

Kart yazıcılarnın iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerden ilki kartın çift yüzüne baskı yapabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile kartın ön yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerin girişlerini yapabilirsiniz. Kartın arka yüzüne ise firma adı, firma logosu vb. bilgilerin basımı yapılabilmektedir. Bu yazıcıların iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar ile kartın yüzüne siyah – beyaz yapılabilmesini ya da yapacağınız baskıların renkli olmasını sağlayabilirsiniz. 300 dpilik bir baskı hızıyla çalışan çift yüze baskı yapan personel kimlik kartı baskı makinası fiyatları için bizi arayın.

Kart yazıcılarnın tek yüze baskı yapabilen modelin de hem siyah – beyaz hem de renkli baskı yapabileceğiniz iki farklı tür bulunmaktadır. Bunlardan hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz. Cihazların baskı renklerine göre saatte ne kadar karta baskı yaptığı da değişiklik göstermektedir. Sağlamlığı ve kalitesi test edilmiş olan bu yazıcılar ile siz de personellerinizin geçiş yaparken tanınmasını sağlayabilirsiniz. Baskıları dışarıda yaptırmak istediğinizi düşünelim. Bu durumda sürekli kırılan, tahriş olan veya kaybolan kartlar için yeni baskılar yaptırmanız gerekir. Bunu dışarıda yaptırmak çok maliyetlidir. Bu maliyeti ortadan kaldırmak için personel kimlik kartı baskı makinası fiyatları öğrenin ve hemen satın alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler