perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ

Kapı tipi metal dedektörü, yukarıda da bahsettiğimiz alanların kapı girişlerine konulan dedektörlerdir. Bu dedektörler, giriş yapan kişinin üzerinde yer alan metal eşyayı tespit etmek amacıyla kullanılır. Metal eşya tespiti yapıldığında kapı tipi metal dedektörü sesli olarak uyarı verir. ZONE bölgeleri ile farklı noktalara göre arama yapabilme özelliği barındıran SECUDA kapı tipi metal dedektörü çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir. Ayıca uzaktan da kontrol edilebilir olmaları kullanım kolaylığı sunarken aynı zamanda hassasiyet ayarlamaları sayesinde para, kemer tokası gibi zararsız metal maddeleri yok saymanızı sağlar.

EL TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ

El tipi metal dedektörü, kapı tipi metal dedektörünü tamamlayıcı nitelikte kullanılan bir üründür. El tipi metal dedektörü, kendisine yaklaştırılan küçük metal parçaları yakından, büyük metal parçaları ise uzaktan tespit ederek ışıklı ve titreşimli uyarı verir. Yüksek duyarlılık ve seçicilik ile üretilmiş olan SECUDA el tipi metal dedektörü, aşağıda listelenmiştir.

X-RAY ÇANTA VE BAGAJ ARAMA METAL DEDEKTÖRÜ

X Ray bagaj ve çanta arama metal dedektörü, yukarıda bahsettiğimiz alanların girişlerinde kullanılan, çanta, valiz, poşet, zarf gibi eşyaların içerisinde bulunan metal eşyaları tespit etmek için kullanılan dedektörlerdir. X-ray cihazları, silah, bıçak, katı ve sıvı patlayıcıları kolaylıkla tespit eder. Tespit edilen bu metal eşyaları metal yoğunluğuna göre renklendirerek ekranına yansıtan x-ray metal dedektörü geniş ekranları sayesinde kullanıcısı olan güvenlik görevlilerinin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

METAL DEDEKTÖRÜ

Metal dedektörü; fabrikalarda, plazalarda, iş yerlerinde, askeri alanlarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında giriş alanlarına konulan ve metal eşya tespiti yaparak olası tehlike durumları önlemeye yarayan sistemlerdir. Metal dedektörleri, kullanıldıkları alanlara göre farklı boyutlara, özelliklere ve işlevlere sahiptirler. Alışveriş merkezinde kullanacağımız bir metal dedektör kapı tipi, el tipi ve x-ray olabilir. Hastanelerde ise kapı tip metal dedektörü ve el tipi metal dedektörü kullanılması metal eşya tespiti yapmak için yeterli çözüm olacaktır. Bu sistemlerin fiyatları da tip ve modeline göre değişkenlik gösterir. SECUDA metal dedektörü Türkiye dağıtıcısı firmamız size her alanda güvenlik imkânı sunuyor!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler