perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖRÜ İZMİR

Metal dedektörü İzmir modelleri, kişilerin üzerinde yer alan metallerin tespit edilmesi sayesinde güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Metal dedektörü İzmir modellerinde kullanılmakta olan iki farklı modelimiz var. Bunlar; kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri. Kapı tipi metal dedektörü İzmir modelleri, kişilerin üzerlerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılmaktadırlar. Bu dedektörlerde önemli olan nokta, tarama bölgesi sayısıdır. Tarama bölgesi ne kadar fazla ise bir metalin tespit edilmesi de bir o kadar hızlı ve basit olacaktır. Üstelik kapı tipi metal üst arama dedektörlerinde hassasiyet ayarı yapılabilmektedir. Bu sayede kemer tokası ya da madeni paraya dedektör ile tetik verilmeyecektir. Bu da kullanımın çok daha aktif ve basit olmasını sağlar. Kapı tipi metal dedektörü İzmir modelleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezi ve hava alanı gibi yerlerde güvenle kullanılabilen bu dedektörler, aynı zamanda belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda ve işletmelerde de tercih edilebilmektedir. Kullanımı basit olduğu kadar kurulumu da bir o kadar basittir. Bu sayede sadece pn dakika gibi çok kısa bir sürede montajı yapılabilir. Kapı tipi metal dedektörü İzmir modelleri üzerinde alarmın kaç kez çaldığı ve kaç defa geçiş yapıldığı da görüntülenebilmektedir.

El tipi metal dedektörü İzmir modelleri ise el ile kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları çok basit olup, kapı tipi metal üst arama dedektörü kullanılmakta olan her alanda güvenle kullanılabilmektedir. Fiyat olarak da çok uygun olan bu dedektörler ile büyük metalleri uzaktan ve küçük metalleri ise yakından dahi tespit edebilmek mümkündür. Yüksek duyarlılığa ve seçiciliğe sahip olan el dedektörleri, portatif ve ergonomik bir kılıfa sahiptir. Kullanımı basit olan dedektörllerimiz hakkında çok merak edilen bir konu da fiyatlarıdır. El tipi metal üst arama dedektörleri fiyat olarak firmamızda çok uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak.

X ray bagaj arama cihazları ise kişilerin çanta, bavul, poşet gibi eşyalarının içerisinde yer alan kesici ve delici metalleri tespit edebilmek için kullanılmaktadırlar. Xray cihazları, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılıyor. Yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılacak olan bu cihazlarımız ile organik ve inorganik madde ayrımı yapılabilmektedir. Bu sayede maddeler, atom ağırlıklarına göre ekranlara renkli olarak yansıtılırlar. Böylece hangi eşyanın ne derece tehlikeli olduğu da çok basit bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Metal dedektörü İzmir modelleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu dedektörlerin fiyatları kullanılacak olan farklı modellere göre değiştiğinden ötürü fiyat almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler