perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kart okuyucu cihazların birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller barkod okuyucu, mifare kart okuyucu proximity kart okuyucu gibi modellerdir. Kart okuyucu cihazlar kullanım olarak oldukça basit ve pratik cihazlardır. Mifare kart okuyucu cihazların bazı modellerinde aynı zamanda şifreli geçişe de izin verilebilmektedir. Modele göre bazı okuyucular mifare kart ile geçişe olanak tanıdığı gibi proximity kartlı geçişe de izin verebilmektedir. Mifare kart okuyucu cihazlar, iki sene boyunca garantilidir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan uzaktan erişim ya da telefon ile destek alabilmeniz mümkündür.

Mifare Kart Okuyucular: Güvenli ve Etkili Erişim!

Mifare kart okuyucu cihazlar arasında en yaygın olarak kullanılan kart okuyucu cihazlar mifare kart okuyuculardır. Mifare kart okuyucu cihazına ortalama 1000 ile 10.000 kişi kaydedilebilir ve bu kayıt sonrasında çok hızlı ve pratik bir şekilde geçiş yapılabilir. Geçişler çok farklı otomasyon yazılımları tarafından takip edilebilmektedir. Otomasyon yazılımları online ve standalone olarak bilgi alabilmektedir. Alınan bilgiler yazılımlar üzerinde çok farklı rapor formatlarında görüntülenebilmektedirler. Mifare kart okuyucu cihazların birçok modelinde tetikleme özelliği de bulunmaktadır. Böylelikle kapı, turnike, bariyer gibi ürünleri de tetikleyebilmektedir. Geçiş yapabilmek için kartların 5 ile 8 santimetrelik mesafeden cihaza okutulması yeterli olacaktır. Her kişiye farklı Id ile tanımlanan kartlar, renkli ya da siyah – beyaz baskılar ile de tercih edilebilir.

Mifare kart okuyucu, kayıt kapasiteleri tercih edeceğiniz alandaki kişi sayısını karşılayabilecek olan farklı modellere sahiptir. Mifare kart okuyucu ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik vermek için öncelikle cihazların kapıların giril ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekir. Daha sonra da kullanılacak olan kilidin kapıya monte edilmesi gerekir. Bu işlemlerden sonra da mifare kart okuyucuya her kişiye özel olacak şekilde kart tanımlaması yapılır. Kartını okutan kişi kolayca geçiş yapabilecektir. Mifare kart okuyucu ile turnikelere tetik vermek için ise turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Kartı tanımlı olan kişi, cihaza kartını okuttuğunda çok kolay ve hızlı bir biçimde turnike kolu açılarak geçiş izni sunmaktadır.

MİFARE KART OKUYUCU YAZILIMLARI

Mifare kart okuyucu cihazlarıyla birlikte birçok yazılım kullanılabilmektedir. Bu yazılımlar içinde en yaygın olarak kullanılan personel devam kontrol yazılımıdır. Personel takip yazılımı ile birlikte kullanılan mifare kart okuyucu sistemler, geniş ekranları ile kullanımda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yazılım dışında, Access kontrol, yemekhane, üye takip gibi otomasyon yazılımlarıyla birlikte de çalışabilmektedir.

MİFARE KART VE AKSESUARLARI

Baskılı ve baskısız kartlar, kart askı ipi ve kart koruyucu mifare kartların aksesuarlarıdır. Mifare kartların üzerine yapılacak olan baskılar; firma logosu, firma ismi, kullanıcı adı ve soyadı, çalışılan bölüm ismi gibi bilgiler içerebilir ve bu sayede de aynı zamanda tanıtım kartı olarak da kullanılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler