perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI KİLİT

Mıknatıslı kilit sistemleri, cam kapıların oturduğunuz yerden kolay ve hızlı bir şekilde açılabilmesini sağlayan kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların hareketli kısımlarına takılmaktadır. Buralara mıknatıslama mantığı ile yapışmakta olan manyetik mıknatıslı kilitlerin tutuş güçleri farklılık göstermektedir. Bu güç; 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişmektedir. Bu kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar da bulunmaktadır. U aparatı, LZ aparatı, Z aparatı ve L aparatı olarak adlandırılan bu aparatlar, kilidin karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırmanız durumunda bile kilidin yüksek tutuş gücü sayesinde asla bırakmayacaktır.

Mıknatıslı kilit yanı sıra kapılara tetik vermek için elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları da kullanılabilmektedir. Şifreli, kartlı, parmak izli ve yüz tanımalı cihazların kullanımlarının artması ile birlikte bu cihazlara ilgi de artmıştır. Geçiş kontrol cihazlarını bu kilitleri kullanarak uzaktan kumanda ya da buton ile de açabilmeniz mümkündür. Kapıyı açabilmek için kapınızdaki kilidin elektronik ya da elektrikli olması şartı bulunmaktadır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan alanlardaki kapının sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi gerekmektedir. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretilmiş olup uzun seneler boyunca hizmet verilebilmesi için tasarlanmışlardır. Mıknatıslı kilit, enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptir. Tutuş güçleri bu kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitleri ahşap, Amerikan, kompozit, pimapen, Pvc ve tahta kapılarda güvenle kullanabilirsiniz. Selenoid bold pimli kapı kilitleri ise kapının hareketli kısmına saplanması ile çalışmaktadır. 800 kilogram ve 2000 kilogram arasında bir çalışma prensibine sahip olan bu kilitlerin farklı modelleri firmamız tarafından satışa sunulmuştur.

Mıknatıslı kilitlerde birçok farklı model vardır. Bu kilitleri kapılara monte ederek, kapıların kolayca açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de ofislerde ve depolarda bu kilitleri kullanarak buton ve uzaktan kumanda ile kapılarınızın kolayca açılmasını sağlayabilirsiniz. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike mıknatıslı kilit Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. O yüzden kilit satın almadan önce mutlaka bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Satın almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler