perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI ODA KAPI KİLİDİ

Mıknatıslı oda kapı kilidi, cam kapılarda kullanılabilir olan kilitlerdir. Mıknatıslı oda kapı kilidi, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmaktadır. Mıknatıslı oda kapı kilidi aparatları ise cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılmaktadırlar. Mıknatıslı oda kapı kilidine elektrik verildiğinde, cam kapıların hareketli olan kısımlarında yer alan aparatlara, mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Mıknatıslı oda kapı kilidinin aparata yapışması durumunda, kapıyı kırsanız bile mıknatıslı oda kapı kilidi kapıyı bırakmaz. Mıknatıslı oda kapı kilidinin oldukça yüksek tutuş gücüne sahip olması, böyle artı bir özellik sunmaktadır. Mıknatıslı oda kapı kilidi tutuş gücü de kullanılacak olan tüm modellerinde farklıdır. Mıknatıslı oda kapı kilidi tutuş gücü bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani her türlü ağırlığa sahip olan cam kapılara mıknatıslı oda kapı kilidi ile tetik verilebilir. Mıknatıslı oda kapı kilidinin kullanılabilir olan modelleri ile tercih edilecek aparatların da farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; lz aparatı, l aparatı, u aparatı ve z aparatıdır. Kapıya uygun olan mıknatıslı oda kapı kilidi ile bu aparatlardan herhangi bir tanesi güvenle kullanılabilir. Günümüzde kontrollü cam kapılar için her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya devam etmektedirler.

Mıknatıslı oda kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli ise selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısmına saplanması ile birlikte çalışmalarına devam ederler. Bu kilitlerde ise tutuş gücü iki bin kilogram ile sekiz yüz kilogram arasında değişmektedir. Mıknatıslı oda kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz ise elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler; yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilirler. Bu özellikleri sayesinde zaten her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Elektronik kilitler ile birlikte geçiş kontrol cihazlarından herhangi birisini kullandığınızda, buton ya da uzaktan kumanda kullanarak da kapılara tetik verebilirsiniz. Bu sayede kapılardan yapılacak olan geçişler çok daha basit bir hal alacaktır. Hem de bu sayede özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılara tetik verebileceksiniz. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterlidir. Strike kapı kilitlerimizde de dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yollar boyunca sorunsuz bir biçimde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu kilitler, enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptir. Tutuş gücü elektronik kilitlerde ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişir. Bu kilitlerimiz ile pvc kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, amerikan kapılara ve kompozit kapılara tetik verebilirsiniz. Mıknatıslı oda kapı kilidi fiyatları ve çok daha fazlası için Perkotek Plaza’ya davetlisiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler