perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ

Mağazalarda satışa sunulan ürünleri korumak amacıyla kullanılan ürün koruma sistemleri, hırsızlık ve çalıntı riskinden korunmak için harika bir çözümdür. Bu sistemler, mağaza ürün koruma anteni, ürün koruma alarm etiketleri ve etiket öldürücüden oluşmaktadır. Ürün koruma antenleri, 2 metreye kadar olan alanları tarama yapabilmektedir. Pleksiden oluşan gövdeleri ile mağazanızın dekoruna uygun olarak renklendirebilirsiniz. Dilerseniz ürün koruma antenlerinin gövdelerini şeffaf olarak da tercih edebilir veya reklam panosu olarak kullanabilirsiniz. Maksimum performans elde edeceğiniz ürün güvenlik sistemleri sayesinde artık ürünlerinizin çalınma riski ortadan kalkacak!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ MİNİ ETİKET

Ürün koruma sistemleri ile birlikte kullanacağınız mini etiket, ürünlerin üzerine takılmak için kullanılır. İğneler ile takılan plastik etiketler üründen çıkarılmadan koruma anteninden geçiş yapmak istenirse anten alarm vererek mağaza çalışanlarını uyarmaktadır.

Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmaktadır. Kâğıt etiketlerin üzerinde sahte bir barkod yer alır. Bu barkod eğer etiket öldürücü ile pasif hale getirilmezse; ürün koruma anteni uyarı verir. Verilen bu uyarının ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz de mümkündür. Hemen bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayın ve ürün güvenlik sistemleri ile rahata kavuşun!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ ETİKET ÖLDÜRÜCÜ VE SÖKÜCÜ

Ürün koruma sistemlerinde kullanılan kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmemesi ve alarm vermemesi için etiket öldürücü, plastik etiketlerin çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılmaktadır!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları