perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS Bariyer Sistemleri: Üst Düzey Güvenlik Çözümleri!

Otoparklarda araç geçişlerinin kontrol altına alınması için otopark otomasyon sistemleri kullanılır. Günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan otomatik geçiş sistemleri ile aynı mantıkta çalışan OGS bariyer sistemleri en çok tercih edilenlerdir. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı kollu bariyer ve OGS bariyer sistemleri ile bu otomasyon uygulaması yapılabilmektedir. Eğer otopark altyapısından mevcutta bulunan bir bariyer sistemi var ise ogs bariyer sistemleri uyumlu olması durumunda entegrasyonu rahatlıkla yapılabilmektedir; böyle bir altyapı yok ise Avax bariyer sistemleri ile entegrasyonu mümkündür. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Avax markalı ürünlerimizde de tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde fiyatlarımız sabit olup Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

OGS bariyer sistemleri kullanımları gayet basit olup, offline şekilde kullanıldıklarında etiketlerinde OGS panele tanımlanarak panelin aktif olarak çalışması yeterlidir. OGS panele tanımlanan etiketler bariyer geçiş noktasına kurulan OGS antenler aracılığı ile araçlar geçiş noktalarına geldiklerinde algılanarak panel bilgi vermesiyle çalışır. Panel gelen bu etiket bilgisini kendi veri tabanında sorgulayarak tanımlı olması durumunda bariyer sistemine açılma komutu gönderecektir, değilse zaten bir komut göndermeyeceğinden bariyer sistemi geçişe kapalı olacaktır. OGS sistemler ek olarak otopark takip yazılımının kurulacağı bir bilgisayar aracılığı ile online olarak da çalışabilirler. Online moda alınan sistemlerde, yazılımda bulunan detaylı raporlama modülü ile otoparkın kullanımı hakkında raporlamalara ulaşılabilir. Online çalışma şeklinde kullanıcılara yetkilendirmelerde yapılabilir. Yani kullanıcıların sisteme tanımlı olmalarının yanı sıra yapılan yetkilendirme sonucu kuralları sağmadığı takdirde geçişleri için onay çıkmayacaktır. Ayrıca yapılan raporlamalar sonucunda kullanıcıların yetkilerinde ilerleyen zamanlarda değişikliklere de gidilebilir. Dış gövdeleri elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan OGS antenler dış etkenlerden doğabilecek yıpranma ve hasarlara karşı dayanıklıdır ve kullanım alanları gereği kesinlikle su geçirmezlerdir. OGS antenlerin okuma mesafeleri panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasından ayarlanabildiğinden araçların geçiş alanlarının dar ya da geniş olması sistemin çalışması açısından bir sorun teşkil etmeyecektir. OGS sistem için otoyollarda kullanılan HGS etiketler uyarlanabilse de tavsiye edilen kendi sistemine özgü olan Avax OGS etiketlerin kullanılmasıdır.

Otopark altyapısında bir bariyer sistemi olmaması ya da bulunan bariyer sisteminin OGS bariyer sistemleri için uyumlu olmaması durumunda Avax markası adı altında bulunan DZ ve MN bariyer modelleri, OGS bariyer sistemleri için uyarlanabilir. Bu bariyer modelleri de kendi içlerinde kol uzunlukları ile ayrılırlar. 6 m kol uzunluğu ile MN 6 ve DZ 6 modelleri yanı sıra 3 m kol uzunluğu ile MN 3 ve DZ 3 modelleri standart kol tipleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Bunlara alternatif olarak kolunda bulunan saçakları ile bariyer kolunun altından kaçak geçişleri de engelleyen ve 5 m kol uzunluğu olan MN 5 modeli bulunmaktadır. Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları rahatlıkla yapılabilmeli yanı sıra kurulum için tek ihtiyaç duyulan düz bir zemin ve 220 volt şehir elektriğinin bariyer sistemine sağlanmasıdır. Tüm bu ogs bariyer sistemlerinde kol mesafeleri maksimum limitlerinin altında indirgenebildiğinden kurulacakları bölgelerdeki araç geçiş noktalarının dar ya da geniş bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmemektedir. Otopark altyapısında kurulu bir güvenlik sistemi var ise entegrasyonu sağlanarak olası acil durum anlarında güvenlik sisteminin verdiği sinyaller ogs bariyer sistemleri tarafından algılanarak bariyer sistemin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Böylece tahliye işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler