perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI SİSTEMLERİ FİYATLARI

Parmak izli kapı sistemleri fiyatları, kullanılacak olan parmak izi cihazının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden parmak izli kapı sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak firmamızda parmak izli kapı sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılan parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi, her insanın her parmağında farklıdır. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Böylece bu sistemler, takip işlemlerinde %100 güven ile kullanılabilecektir. Parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip parmak izi okuma cihazlarımız ile kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin modeline göre her türlü kapıya tetik verilebilmektedir. Ahşap kapılara, demir kapılara, cam kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlar kullanılarak tetik verilebilmektedir. Eğer kapılara bu cihazlar ile tetik vermek için kilitleri kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Pil ile çalışmasına devam eden bu cihazlar, elektrik kesintilerinden de etkilenmezler. Dokunmatik tuşları da yer alan modelleri bulunmaktadır. Bu modellerinde kartlı ve şifreli olarak geçiş yapılabilir. Günümüzde sıklıkla ofis odalarında ve depo kapılarında kullanılmaktadırlar.

Parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızda kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite, kullanım sağlayacağınız tüm alanlardaki kişi sayısını karşılayabilir. Parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazların birçok modelinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasiteleri de artış göstermektedir. Böylece kullanılacak olan alana göre en uygun cihaz bulunabilecektir. Parmak izli kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip bu cihazlarımızda kartlı ve şifreli geçiş olanağı bulunması, parmak izi tanımlı olan kişilerin parmaklarında kesik, çizik veya deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan kart ve şifre ile de geçiş yapılabilir.

Parmak izli kapı sistemleri fiyatları dışında bu sistemler hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin kullanım alanlarıdır. Kullanım alanları genel olarak işletmeler olan bu cihazlar; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, askeri alanlar, spor salonları gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Bu alanlarda üye takip programı, yemekhane takip programı, öğrenci takip programı, geçiş kontrol takip programı ile de kullanılabilirler. Parmak izli kapı sistemleri fiyatları teklifi için Perkotek Plaza’ya gelebilir, bu cihazları yerinde inceleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler