perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS KONTROL PANELİ

Ogs kontrol paneli, otopark kontrollerinin sağlanması için kullanılmaktadırlar. Ogs kontrol paneli, otoparkların giriş ve çıkışlarında yer alan iki adet anteni kontrol edebilmektedir. Ogs kontrol paneli, otoparka giriş yapmak isteyen tüm araçlara global anti passback yapar ve içeriden çıkmamış olan araçlara da giriş yetkisi verilmesini engellemektedir. Ogs kontrol paneli ile her araca giriş ve çıkış yetkisi verilebildiği gibi aynı zamanda seçilen araçlar da bir grup altında toplanarak, gruplara da giriş ve çıkış yetkisi verilebilmektedir. Bilgisayarlara bağlı olmaksızın çalışmalarına devam eden ogs kontrol paneli, otopark takip programı aracılığı ile hafızasında yer alan tüm bilgileri bilgisayarlara aktararak, otoparka giriş ve çıkış loglarını raporlamaktadır. Ogs kontrol paneli, diğer ogs kontrol paneli ve bilgisayarlar ile network üzerinden haberleşmektedir. Aynı networke kurulan tüm ogs kontrol paneli ile 510 adet otopark giriş ve çıkış noktası kontrol altına alınabilmektedir. Geniş bir hafızaya ve oldukça yüksek bir sorgulamaya sahip olan ogs kontrol paneli ile aynı anda 65.000 adet aracın otoparka giriş ve çıkışını kontrol edebilirsiniz. Ogs kontrol panelinde 2*16 LCD bilgi ekranı vardır. 32 bit mikro işlemciye sahip olan ogs kontrol paneli, ayarlanabilir aynı kart okutma süresine sahiptir. Ethernet tabanlı olduğu için TCP-IP bağlantısı ile bilgisayarlara bağlanabilmektedir. Sesli ve ışıklı uyarılar da verebilen ogs kontrol panelini kullanmak çok basittir.

Ogs kontrol paneli kullanılmakta olan sistemler ile otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçları kontrol etmek için bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark bariyeri, hgs ve ogs otopark anteni, ogs kontrol paneli, araç sert plastik ve kâğıt etiketleri ve otopark takip programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Geçişine izin verilecek olan araçlara özel olarak da etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt modelleri, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olup sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araç kontrol programına plaka, araç ruhsat bilgileri ve kat maliki bilgileri ile tanımlanmaktadır. Tanımlanmış olan araçların bilgileri, ogs kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde artık hazır hale gelmiştir. Tanımlı olan etiketlere sahip olan araçların otoparka giriş yapması durumunda etiketler, anten tarafından görülür ve otopark bariyerine tetik vermesi ile birlikte aracın durmasına bile gerek kalmadan, seri bir şekilde giriş veya çıkış yapması sağlanmaktadır. Tanımlı olan etikete sahip olmayan misafir yahut yabancı araçların da geçiş yapması engellenmektedir.

Misafir araçların geçiş yapabilmesi için otopark bariyerleri, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Bu da her türlü kontrol imkânı sağlamaktadır. Siz de ogs kontrol paneli hakkında çok daha fazlası ya da ogs kontrol paneli fiyat ve otopark sistemi fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler