perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS Otopark Beylikdüzü: Hızlı ve Güvenli Park Çözümü!

Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemleri sayesinde otoparka giriş ve çıkış yapacak olan tüm araçlar, 7/24 kontrol altına alınır. Araçların otoparka giriş yaptıklarında, hiç durmadan geçiş yapması sağlanmaktadır. Özellikle günümüzde sitelerde sıklıkla kullanılmakta olan Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemleri, apartman otoparklarında ve işletme otoparklarında da sıkça tercih edilmektedir. Kullanımı çok kolay olan bu sistemlerin, bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemleri; otopark bariyeri, araç cam ya da plaka etiketleri, araç antenleri, araç kontrol paneli ve araç takip programından oluşmaktadır.

Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için öncelikle kullanılacak olan bariyerlerin ihtiyaca uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Seçilecek olan bu bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otopark giriş alanı uzunluğunuz ne olursa olsun, ideal olan bir bariyer bulunabilir. Eğer otoparkınızın giriş alanı altı metreden uzun ise de birden fazla bariyeri bir arada kullanabilirsiniz. Bir bariyeri hem giriş hem de çıkış için kullanabileceğiniz gibi iki farklı bariyerden birini sadece giriş, diğerini ise sadece çıkış yapmak için kullanabilirsiniz. Avax otopark bariyerlerimizin gövdeleri de farklı kullanım alanlarına göre değişmektedir. İç ortamlarda elektrostatik boyalı gövdeli bariyerler kullanılırken, dış ortamlarda ise paslanmaz çelik otopark bariyerleri kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik bariyerler, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Üstelik bariyerlerimizi uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton vardır. Butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bir buton sadece bariyer kolunu açarken, diğer buton ise sadece bariyer kolunu kapatmak için kullanılmaktadır.

Avax ogs otopark Beylikdüzü sistemlerinde bariyer seçildikten sonra bariyerler, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilirler. Bariyer montajı, montaj kitine sahip olmalarından ötürü oldukça basittir. Daha sonra kullanılacak olan uhf antenlerin montajı yapılır. Bu antenler, otopark girişlerinde eğer düz bir alan yoksa montaj direği üzerine monte edilebilir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araç için özel olarak etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan bu etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert etiketler, araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılırlar. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Tanımlı olan etiketleri gören antenler, bariyer koluna tetik verir ve açılmasını sağlar. Tanımlı olan etikete sahip olmayan misafir ve yabancı araçlar, otoparka giriş yapamayacaklardır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler