perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

El Tipi Metal Üst Arama Dedektörü: Taşınabilir Güvenlikte Üstün Teknoloji!

Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, güvenliğin sağlanabilmesi için geçiş yapılacak olan alanlarda, kişilerin üzerinde yer alan metalleri tespit edebilmeyi sağlamaktadır. Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, güvenlik görevlilerinin, kapı tipi metal üst arama dedektörlerinden geçiş yapan kişilerden şüphelenmesi durumunda üzerlerini tekrar araması için kullanılır ya da kişilerin çantalarının taramasını yapabilmeyi sağlar. Kapı dedektörlerin geçiş yapan kişilerden şüphelenildiğinde tekrardan hızlı bir şekilde tarama yapılabilmektedir. Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Metalleri tespit etmesi ile birlikte titreşimli olarak uyarı verir ve böylece metalin tespit edildiği de anlaşılmaktadır.

Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, 9 voltluk bir çalışma enerjisine sahiptir. Oldukça yüksek bir duyarlılığa sahip olan Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, en ufak metalleri bile kolayca tespit edebilme imkânı sunmaktadır. Şarj edilerek kullanılan Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, şarj edildikten sonra uzun bir süre tekrardan şarj etmeye gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Şarj edilebilir oluşu, kullanımını çok daha basit bir hale getirmiştir. Günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde çalışmakta olan güvenlik görevlilerince sıkça kullanılır. Bunun dışında hava alanlarında, iş merkezleri girişlerinde ya da plaza girişlerinde de sıkça kullanılmaktadırlar. Kullanımları çok basit olduğu için güvenlik görevlileri kullanımda asla sıkıntı yaşamayacaklardır.

El tipi metal üst arama dedektörü, oldukça geniş bir tarama alanına sahiptir. Küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, delici ve kesici aletleri tespit etme uzmanı olarak bilinmektedir. Metal tespitinde alarm ile uyarı verebilmektedir. Bataryası bittiğinde de alarm verebildiği için kullanımı çok daha basit bir hale getirebileceksiniz. Deri kılıfı sayesinde oldukça basit bir kullanım sunacaktır. Zaten Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Şıklıkları ile tüm dikkatleri üzerine toplar.

Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü, oto – frekans kilitleme özelliğine sahiptir. Metalleri tespit etmesi ile birlikte titreşimli olarak uyarı vererek anında sizi tüm olumsuz durumlardan kurtarabilecektir. Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesidir. Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Bu dedektörler ile birlikte kullanılacak olan kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray cihazları fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Siz de Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü satın alarak, metallere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Perkotek el tipi metal üst arama dedektörü hakkında çok daha fazlası ve fiyat bilgisi için hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler