perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Gelişen teknoloji biyometrik sistemlerin de gelişmesini sağlayarak takip için farklı pek çok biyometrik sistem çözüm üretilmiştir. Yüz tanıma, kartlı geçiş ve parmak izli sistemler biyometrik sistemler sınıfında e çok tercih edilen bilinen sistemlerdir. Bu sistemler genel olarak takip amaçlı kullanılıyor olsalar da aynı zamanda geçiş kontrolü sağlamak amacıyla da kullanılmaktadırlar.

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Parmak izi sistemleri günümüzde hemen hemen farklı pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla tercih edilen parmak izli sistemler, farklı kayıt kapasiteleri ile karşımıza çıkmakta. 1.000 ile 10.000 parmak izi kayıt kapasitesine sahip farklı ürün sunan Perkotek, MAGIC PASS parmak izi sistemleri Türkiye distribütörüdür. Ayrıca farklı model parmak izlerinde kartlı veya şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı sunulmuştur. Hızları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerine toplayan parmak izi cihaz modellerimiz aşağıda listelenmiştir.

PARMAK İZLİ KAPI KOLU SİSTEMLERİ

Parmak izi sistemleri, genellikle giriş ve çıkış yapılacak olan alanlarda yer alan duvarlar üzerine montajlansalar da; turnikeler üzerinde de yer alabilmektedirler. Üstelik parmak izli sistemler ile bariyer ve kapılara da tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kullanılan parmak izli sistemleri, parmak izli kapı kolu olarak da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolu, kapının iç ve dış kısmına iki adet olarak tercih edilebileceği gibi sadece giriş kısmında da kullanılabilmektedir. Özellikle ofislerde patronların kapılarında kullandığı parmak izli kapı kolu, şifreyi bilmeyen ve kartı olmayan kişilerin bu alanlara girmesini engellemektedir. Aşağıda listelenmiş olan parmak izli kapı kolu sistemlerimizi inceleyiniz.

KAPI KİLİT SİSTEMLERİ

Kapı kilit sistemleri parmak izi sistemleri ile birlikte kullanılarak kapılara tetik vermek için kullanılırlar. Cam, ahşap, metal, PVC ve farklı yapıdaki tüm kapılarınıza uygun bir kapı kilidi sistemi bulmak mümkündür. Üstelik firmamız STRIKE kapı kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısıdır ve 16 farklı ülkeye de kapı kilidi satışı gerçekleştirmektedir. Kapı kilitlerini isterseniz butonlar ile de kontrol edebilirsiniz. Masanızın yanınıza konumlandıracağınız butonlar ile kapılarınız açmanız için yerinizden kalkmanıza gerek kalmayacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler